МЕНЮ


5 липень 2013 - 11:34

Відзначили день Конституції України


У заходах взяли участь керівництво області та міста, члени місцевих осередків політичних партій, громадських організацій, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій міста.

На мітингу виступили заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Серпокрилов, заступник голови обласної ради Іван Владов та секретар міської ради Ігор Волков.

– Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України, – підкреслив Ігор Волков. – Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу. Це – першооснова формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства. Міська влада, виконавчий комітет та депутатський корпус роблять усе можливе для подолання розриву між задекларованими в Конституції установками і реаліями життя.

На урочистому мітингу заслужений артист України Сергій Дьомін виконав пісню Тараса Петриненка «Господи, помилуй нас».Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3947 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua