МЕНЮ


1 жовтень 2013 - 15:29

Відзначили перших 50!


П’ятдесятиріччя комунального закладу «Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів № 34 – економіко-правовий ліцей «Сучасник» – дитячо-юнацький центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» 28 вересня відзначали у двох місцях.

Спочатку, від дванадцятої до п’ятнадцятої години, у школі на проспекті Комуністичному її педагоги зустрічали гостей – випускників різних років, батьків учнів та колишніх колег, серед яких було й немало ветеранів освітньої ниви, і спілкувалися з ними у класах, учительській, шкільному музеї.

А вже в актовому залі кібернетико-технічного коледжу відбулося врочисте відзначення ювілею за участі всіх названих вище осіб, а також посадовців міської ради, гуртківців шкільного дитячо-юнацького центру тощо.

Заступник міського голови Вадим Дрига привітав колектив закладу-ювіляра зі святом, передав привітання із цієї нагоди від кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса та передав директорові НВК Вікторові Ануфрієву подяку колективу школи від міської ради та її виконавчого комітету й сертифікат на отримання для потреб школи оргтехніки. Після чого вручив йому особисто відзнаку виконавчого комітету міської ради "За заслуги" І ступеня і грамоти Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету – педагогам навчально-виховного комплексу.

Начальник міського управління освіти Лариса Костенко нагородила низку вчителів почесними грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та управління освіти міськради. Привітали школу і її випускники: директор обласного відділення компанії "Київстар" Андрій Колесніченко сказав, що навчальний заклад першого листопада отримає від компанії п’ять комп’ютерів, а депутат міської ради директор підприємства «Гідросила АПМ» Олександр Шамшур передав школі ноутбук. Не обійшов увагою школу-ювіляра й депутат міської ради керівник заводу "Червона зірка" Сергій Калапа (підприємство є давнім партнером та опікуном навчального закладу). Він хоча й не був на святкуванні, але до цього передав директорові НВК комплект обладнання для озвучування шкільних заходів.

Упродовж свята виступило ще багато людей, для яких школа № 34 є рідною. Це й учитель-ветеран Раїса Губенко, і голова батьківського комітету навчального закладу Людмила Савченко, і керівники декількох художніх колективів, що разом з хореографічним гуртком «Школа сучасного спортивного танцю «Форсаж» та іншими гуртківцями шкільного ДЮЦу танцювали і співали для членів колективу-ювіляра та гостей свята.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38588 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua