МЕНЮ


8 червень 2012 - 12:03

Відзнаки за чисту роботу


Галину Баркар, мешканку житлового будинку по вул. Івана Франка, 33; Євгена Бахмача, голову наглядової ради ПАТ "Науково-виробниче підприємство "Радій"; Леоніда Вітряченка, генерального директора мережі магазинів "Візит"; Сергія Калапу, голову правління – генерального директора ПАТ "Червона зірка"; Валентину Коваленко, голову квартального комітету № 6 Кіровського району; Галину Козаченко, мешканку будинку по вул. Чехова, 18; Світлану Козир, голову квартального комітету № 29 Кіровського району; Юхима Мармера, головного редактора тижневика "Украина-Центр"; Лідію Набок, голову квартального комітету № 25 Ленінського району; Сергія Неділька, ректора Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету; Миколу Онула, президента корпорації "21 століття"; Олександра Павліченка, мешканця будинку по вул. Червонозорівській, 10; Андрія Райковича, виконавчого директора товариства "М‘ясокомбінат "Ятрань"; Валерія Скорохода, головного лікаря КЗ "Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги"; Людмилу Шубіну, генерального директора ТОВ "Друкмаш-Центр"; Олександра Ярошенка, головного лікаря Кіровоградської станції швидкої медичної допомоги.

У вівторок перед відкриттям сімнадцятої сесії Кіровоградської міської ради подяки їм вручив міський голова Олександр Саінсус.

Під час пленарного засідання міська рада ухвалила рішення, яким обмежила перебування дітей та юні в нічний час у кафе, ресторанах, комп’ютерних клубах, інших розважальних закладах та громадських місцях обласного центру.

Обмеження полягає в тому, що діти віком до 14 років з двадцять другої години до шостої, а неповнолітні (віком від 14 до 18 років, за винятком осіб, які мають повну цивільну дієздатність) – з двадцять третьої до п’ятої можуть з’являтися в таких місцях лише в супроводі батьків або осіб, що їх замінюють. Рішення набере сили в день його офіційного оприлюднення у "Вечірній газеті" (тобто сьогодні).

На цьому ж пленарному засіданні депутати внесли зміни до міського бюджету, галузевих програм соціально-економічного розвитку Кіровограда, затвердили нову редакцію положення про постійні депутатські комісії, міську програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2012 – 2016 роки та правила благоустрою міста, а також ухвалили передати житловий фонд у господарське відання комунального підприємства "Кіровограджитлосервіс". Крім того, міська рада звільнила на 50 відсотків від оплати за користування житлокомунпослугами інвалідів І і ІІ груп із зору та членів сімей військовослужбовців, які загинули при виконанні службових обов’язків в Афганістані, розглянула ряд питань щодо регулювання земельних відносин, підтримала майже тридцять депутатських запитів (головним чином – про надання кіровоградцям матеріальної допомоги на лікування).

У ході цієї ж сесії міський голова Олександр Саінсус повідомив депутатам про зміни у складі фракції політпартії "ВО "Батьківщина". Згідно з рішенням фракції, з її складу виключено депутатів Євгена Тетерева та Андрія Фомуляєва.

Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38024 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua