МЕНЮ


26 березень 2014 - 11:13

Війни не хочемо, але готуватися до неї повинні


Нині кіровоградці, як і всі громадяни України, сподіваються на мир, але готуються до найгіршого. Про цю підготовку на прес-конференції 25 березня розповів начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко.

Посадовець повідомив, що на виконання указу Президента України "Про часткову мобілізацію" в Кіровограді при міському голові утворено координаційну раду, до якої увійшли представники територіальних силових органів та органів місцевого самоврядування відповідно до делегованих та владних повноважень. Сергій Коваленко пояснив, що на органи місцевого самоврядування в період мобілізації покладено завдання оповіщення військовозобов'язаних та забезпечення прибуття громадян і техніки на визначені збірні пункти. З керівниками КРЕПів, ЖЕКів, головами квартальних комітетів проведено заняття щодо організації роботи зі сприяння призову громадян до лав Збройних сил та Національної гвардії України.

Якщо буде оголошено особливий період (тобто початок війни), то на території Кіровограда розгорнуть чотири польових призовних пункти, які здійснюватимуть оперативну мобілізацію військовозобов'язаних, яких нині, під час часткової мобілізації, запрошують до Кіровоградського об'єднаного міського військового комісаріату для уточнення їхніх облікових даних.

Сергій Коваленко також розповів, що в нашому обласному центрі є 55 захисних споруд для укриття населення міста в разі надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру, а також у випадку військових дій. Знаходяться вони на території різних підприємств і установ. Та прихистком для людей на деякий час, хоча й менш надійним, можуть стати і звичайні погріб, підвал, яр чи канава.

Начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення також ознайомив журналістів з подальшою долю тієї частини середнього десантного корабля "Кіровоград", яка відмовилася служити на російському боці (після захоплення військового судна окупантами Криму). За його словами, усіх членів екіпажу середнього десантного корабля “Кіровоград", які побажали повернутися на материкову частину України, було доставлено до місць свого проживання. Автобус, відправлений по них за сприяння міської ради, забрав з Криму двадцять двох моряків-контрактників з Кіровоградської, Херсонської, Миколаївської, Полтавської та Чернігівської областей (за штатним розписом екіпаж СІК "Кіровоград" стагновить до 40 осіб). Частину з них по дорозі до нас завезли по домівках. У понеділок же автобус повернувся в місто й завіз додому двох моряків з Кіровограда. Військовослужбовців з Чернігова та Полтави міська влада забезпечила проїзними документами та відправила до рідних місць того ж дня. Усі моряки, що повернулися з Криму, у себе вдома стануть на облік у військових комісаріатах.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37675 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua