МЕНЮ










22 лютий 2013 - 18:13

Військова служба за контрактом - надійне сьогодення, впевнене майбутнє


Нині основні зусилля вищого військового керівництва держави в сфері оборони спрямовані на створення компактних, технологічно сучасних та професійних Збройних сил, здатних за потреби попередити будь-яку агресію проти нашої держави чи зазіхання на її територіальну цілісність. У цьому сенсі одним із пріоритетів військової реформи залишається перехід на стовідсоткове комплектування Збройних сил військовослужбовцями служби за контрактом.

В інтерв’ю журналу "Україна і світ" Президент України Віктор Янукович наголосив, що для ефективної реалізації зазначених завдань влада повинна здійснити низку заходів з підвищення конкурентоспроможності військової служби. “Необхідно запровадити механізми мотивації для залучення молодих людей на військову службу за контрактом та продовження ними контрактів на наступні періоди”, – наголосив Президент. Серед таких він назвав забезпечення військовослужбовців житлом, гідне грошове утримання, можливість здобуття вищої освіти під час проходження військової служби за рахунок держави і повноцінну бойову (спеціальну) підготовку.

“Вирішивши ці та ще низку інших завдань, ми створимо умови для стовідсоткового комплектування армії військовослужбовцями за контрактом”, – сказав Президент.

З метою виконання завдань щодо поступового переходу Збройних сил України до комплектування військовослужбовцями військової служби за контрактом сектором мобілізаційної роботи, територіальної та цивільної оборони (захисту) здійснюється загальна координація допомоги виконавчих органів міської ради Кіровоградському об’єднаному міському військовому комісаріату із зазначених питань. Участь медичних працівників у роботі міської військово-лікарської комісії для медичних оглядів кандидатів на військову службу за контрактом забезпечує управління охорони здоров’я. Управлінням освіти спільно з командирами військових частин Кіровоградського гарнізону в навчальних закладах міста всіх рівнів акредитації проводяться заходи з підготовки допризовної молоді до виконання військового обов’язку. Забезпечення військово-патріотичного виховання допризовної молоді міста покладено на відділи сім’ї та молоді і фізичної культури і спорту. Відділом по роботі із засобами масової інформації забезпечується всебічне висвітлення процесу переходу Збройних сил України на професійну контрактну основу, проведення агітаційної та роз’яснювальної роботи, спрямовану на підвищення престижності, а також моральної і матеріальної мотивації військової служби за контрактом.

За 2012 рік по Кіровограду зараховано на військову службу за контрактом 39 осіб.

Про умови відбору кандидатів на військову службу за контрактом, порядок укладання контрактів та особливості проходження контрактної служби у Збройних силах України детальніше можливо ознайомитись в секторі мобілізаційної роботи, територіальної та цивільної оборони (захисту) за адресою: вул. Велика Перспективна, 41 (будівля Кіровоградської міської ради), кімната 304, тел. 24-63-51.




Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.44037 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua