МЕНЮ


14 серпень 2015 - 12:13

Віктора Зверєва уже немає з нами


5 серпня на 58 році пішов із життя Віктор Зверєв – майстер спорту СРСР міжнародного класу з боксу, заслужений тренер України, головний тренер молодіжної збірної України з боксу, тренер-викладач комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Кіровоградської міської ради", чудова людина, яка виховала для Кіровограда й України багатьох чемпіонів та щодня працювала на розвиток боксу в нашій державі.

З ім’ям Віктора Павловича пов’язані найвагоміші успіхи та здобутки українського боксу за останні роки. Під його керівництвом українська молодіжна виборювала першість на чемпіонатах Європи та голосно про себе заявляла на чемпіонатах світу. Саме під його керівництвом представник молодіжної збірної України Раміль Гаджиєв приніс перше для нашої держави золото юніорських Олімпійських ігор. Вихованці збірної Віктора Павловича вже сьогодні гучно про себе заявляють у дорослому боксі, здобуваючи блискучі перемоги на провідних боксерських змаганнях планети.

За часів особистої боксерської кар’єри Віктор Павлович Зверєв завоював титул найкращого боксера Європи з боксу серед молоді 1976 року. Вагомі здобутки як на внутрішній, так і на міжнародній аренах принесли Віктору Павловичу визнання видатного боксера, одного з провідних спеціалістів країни в своїй сфері.

Слава Віктора Павловича та його учнів ще довго лунатиме на провідних рингах планети!

Відділ фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, дирекція та тренерсько-викладацький склад КДЮСШ № 1, спортивна громадськість міста висловлюють жаль з приводу передчасної смерті Віктора Павловича і співчуття його родині та близьким.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37443 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua