МЕНЮ


5 грудень 2014 - 10:48

Віночок рідних музичних творів


Днями в Кіровоградській музичній школі №1 ім. Г. Нейгауза на фортепіанному відділі відбувся концерт "Український віночок".

Провела його викладач класу фортепіано Вікторія Делестьянова, а ролі Козака та Козачки зіграли Давид і Софія Савіцькі. Підготували концерт викладачі фортепіанного відділу Вікторія Мельниченко та Серафима Кареліна.

У концерті взяли участь учні фортепіанного відділу Кирило Береговий, Максим Фоменко, Андрій Лановий, Нікіта Саітов, Анна Говорун, Олексій Бондаренко, Юлія Кіндей, Єлизавета Полудень, Олеся Матюшенко, Анастасія Табалова, Віктор Міхновський, Вікторія Пономаренко, Марія Умріхіна, Ольга Гриценко, Софія Жердієва, Маргарита Вуколова, Давид і Софія Савіцькі та викладач класу флейти Ірина Русіна, які виконали твори українських композиторів Ісаака Берковича, Левка Ревуцького, Миколи Колесси, Ігоря Шамо та багатьох інших. Концерт було присвячено Україні, мужньому українському народові, його патріотизму, любові до Батьківщини.

Захід пройшов у теплій, родинній атмосфері, його учасники вбралися в українські національні костюми. На великому екрані під час концерту було показано слайди з портретами українських композиторів, сценками із життя давнього українського села, нашими пейзажами. Наприкінці концерту його учасників привітала заступник директора школи з навчально-виховної роботи Вікторія Малашевич, яка побажала всім присутнім добра, здоров’я та мирного неба. А блакитні та жовті кульки, які отримали від організаторів концерту всі його учасники, символізували кольори нашого національного прапора.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37659 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua