МЕНЮ


15 березень 2013 - 12:56

В обласному центрі запрацював Єдиний сервісний центр УМВС України в Кіровоградській області


Звернувшись до сервісного центру, громадяни можуть отримувати наступні послуги:

-дозволи на носіння, зберігання зброї та продовжувати строки їх зберігання;
-довідки про наявність або відсутність судимості;
- проведення експертиз транспортних засобів;
- здійснення реєстраційно-екзаменаційних операцій;
- оформлення документів на отримання ліцензії з надання послуг охорони майна та громадян суб’єктам підприємницької діяльності;
- отримання консультацій щодо прийняття під охорону Державною службою охорони при УМВС в області квартир та об’єктів, вартості таких послуг, а також монтажних робіт з їх встановлення.
До складу сервісного центру включено підрозділи Управління Державтоінспекції області, громадської безпеки, інформаційно-аналітичного забезпечення, науково-дослідного експертно-криміналістичного центру та відділу Державної служби охорони при УМВС України в області.
Будівлю, в якій розміщено сервісний центр, обладнано стендами з необхідною для відвідувачів інформацією. Для зручності у фойє облаштовано місце, де громадяни можуть заповнювати відповідні бланки, а також зони очікування.
Подавши заявку на отримання необхідних послуг, працівники самостійно передають її на виконання відповідним службам центру. Тим самим, для людей значно спрощується процедура отримання необхідних їм документів, - розповідає заступник начальника Управління - начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Дмитро Селезньов.
Єдиний сервісний центр УМВС України в Кіровоградській області розташовується за адресою:
м. Кіровоград, проспект Інженерів, 1 А (в приміщенні відділення реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ з обслуговування міста Кіровограда та Кіровоградського району)
СЗГ УМВС України в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35177 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua