МЕНЮ


27 грудень 2013 - 15:21

В оренду – з аукціону


Право оренди земельної ділянки площею понад п’ять гектарів на околиці Кіровограда було предметом аукціону, проведеного у понеділок місцевою аграрною біржею. Міську раду як продавця на торгах представляв міський голова Олександр Саінсус.

За право орендувати протягом 25 років ділянку на проспекті Промисловому змагалися двоє суб’єктів господарювання. Переміг той, який погодився платити за оренду цієї землі 379 589, 38 гривні на рік. Це на п’ять з половиною тисяч гривень більше суми, яка була оголошена стартовою.

Олександр Саінсус, коментуючи журналістам результат аукціону, підкреслив, що продано не землю, а право нею користуватися, тобто що вона й надалі перебуватиме у власності територіальної громади. Також міський голова повідомив, що передача цієї землі в оренду означає реалізацію в Кіровограді чергового інвестиційного проекту. Олександр Саінсус мав на увазі те, що переможець торгів зобов’язався створити на тій ділянці підприємство з обслуговування автотранспорту. "А це – і робочі місця, і зарплати", – сказав міський голова.

Іван ВІТЬКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43401 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua