МЕНЮ


27 липень 2012 - 16:15

В прокуратурі області відбувся семінар щодо захисту суб'єктів господарювання


На семінарі вивчалися методики проведення перевірок додержання вимог чинного законодавства у сфері захисту прав суб’єктів господарювання у діяльності органів місцевого самоврядування, правоохоронних та контролюючих органів.

Перший заступник прокурора області Сергій Жолонко, який проводив захід, зауважив, що проведення даного семінару на часі й обумовлене його актуальністю. Узагальнення результатів правозахисної діяльності органів прокуратури свідчить про наявність фактів тиску на представників бізнесу. З метою недопущення таких випадків Генеральним прокурором України видано низку розпорядчих актів.

Для усунення перешкод у розвитку бізнесу, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю органами прокуратури області проводиться відповідна правозахисна діяльність. Про неї говорили в ході ділової розмови під час обговорення питань перевірок дотримання Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та інших правових актів.

Участь в роботі навчально-методичного семінару взяли прокурори Кіровоградщини, відповідальні за вказаний напрямок роботи. Захід пройшов активно й викликав жваве зацікавлення присутніх.

Принагідно додамо, що робота по виключенню випадків незаконного втручання контролюючих органів та органів влади у діяльність підприємств, установ та організацій, інших господарюючих суб’єктів здійснюватиметься з новою силою. З метою її сприяння нагадаємо про функціонування в прокуратурі області телефону «гарячої лінії» - 27 63 10, - куди може звернутися кожен, хто потерпає від незаконних дій контролерів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41602 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua