МЕНЮ


15 липень 2004 - 19:49

В РАМКАХ ПЕРЕДВИБОРЧОЇ КАМПАНІЇ В ПРЕЗИДЕНТИ УКРАЇНИ КІРОВОГРАДЩИНУ ВІДВІДАВ ОЛЕКСАНДР МОРОЗ


Як повідомила Кіровоградська обласна організація Соціалістичної партії України, в ході зустрічей О.Мороз розповів про особливості виборчої кампанії нинішнього року, про намагання Соціалістичної партії досягти порозуміння із представниками опозиційних сил країни. Також він ознайомив присутніх із своєю передвиборчою програмою та її основними положеннями. О.Мороз неодноразово підкреслював на необхідності впорядкування цін і тарифів у комунальній сфері, подоланні морально-духовної кризи в суспільстві, модернізації економіки, прискоренні розвитку малого й середнього бізнесу та підприємництва.

Під час тісного спілкування Олександра Мороза із жителями районів найактуальнішими питаннями були зростання цін на паливно-мастильні матеріали, підвищення розміру заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат. Також майбутніх виборців хвилювали питання трудової міграції та безробіття.

Представників ЗМІ більше хвилювали питання політичної реформи, методи боротьба із адмінресурсом та ставлення О.Мороза до кризи, яка охопила опозицію в зв'язку з початком передвиборчої кампанії. Олександр Олександрович в свою чергу наголосив на необхідності проведення політичної реформи, без якої не можливі кардинальні зміни у владних структурах, а значить і зміни на краще в українському суспільстві, — вказує прес-служба Кіровоградського обкому СПУ.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41014 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua