МЕНЮ


5 лютий 2010 - 13:50

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!


Благодійна кампанія "Допомогти так легко!" проводиться вже чотири роки поспіль. В її рамках оператор мобільного зв’язку life:) організовує гучні акції з метою поширення інформації і привернення уваги широких кіл громадськості до проблем цих дітей, а також збирає кошти для підтримки дитячих будинків по всій Україні. За 4 роки дітям було перераховано понад 2,5 мільйона гривень, половину з яких склав власний благодійний внесок life:).

Читачі "Вечірки" відгукнулися на пропозицію узяти участь у конкурсі – на адресу редакції надійшло 12 статей. Всі вони сповнені турботи про юне покоління, щирим співчуттям до долі дітлахів, які позбавлені батьківської опіки та любові. Однак найкращою було визнано публікацію Ганни Хролікової. Вона отримає подарунок від оператора мобільного зв’язку life:) – сучасний мобільний телефон та стартовий пакет. Кіровоградці Наталія Макаренко і Вадим Коноваленко, які посіли, відповідно, друге й третє місця, отримають передплату на "Вечірню газету".

КОЛИ РОДИНА – ПЕКЛО…

Дуже важко усвідомлювати, що ти нікому не потрібен, що рідна мати не пам’ятає про тебе. Постійний галас, бійки та кочування із одного жахливого будинку в інший, із одного села в інше…

Так, розуміючи свою непотрібність навіть рідній матері, зростала дівчинка Ніна з Вільшанського району Кіровоградської області, не маючи, ані постійного місця проживання, ані документа про своє народження (горе-мати через постійну пиятику просто забула зареєструвати у відділенні реєстрації актів громадянського стану своє маля). В шість років дівчинка все ж пішла до школи, куди її прийняли під прізвищем нового співмешканця матері. Постійні знущання однолітків та принизливі погляди вчителів через жебрацьке життя – ось, що чекало її у школи. А вдома – ще більше пекло. Мати з новим чоловіком продовжувала пити оковиту щодня, вела аморальний спосіб життя, не мала жодного бажання займатись вихованням дитини.

Так тривало б ще довго, якби не фатальний випадок. “Звичний” для Ніни вечір – ледь притомні, п’яні матір і її співмешканець, сварка, “батько” пішов з дому. Не знайшовши собі притулку на ніч, в зимові морози чоловік заночував прямо на вулиці, де його і знайшла смерть. Мати, дізнавшись про це, почала ще більше пити. Не спроможна більше дивитись на цю пиятику, дівчинка втекла до сусідів. Ті прийняли дитину та вирішили зайнятись її долею. Наступного дня вони разом із Ніною пішли до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Там спеціалісти з розумінням та співчуттям поставились до дитини, надали їй необхідну допомогу, особливо психологічну, що була так необхідна. Також співробітники районного центру взяли активну участь у влаштуванні дівчинки до дитячого будинку сімейного типу.

Згодом мати дитини була позбавлена батьківських прав.

Тепер Ніна живе спокійно та щасливо, забуваючи про алкоголь і знущання.

Ганна ХРОЛІКОВАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37981 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua