МЕНЮ


5 вересень 2017 - 11:24
Вітаємо «Світанок» з тріумфом у Болгарії!

Великим успіхом та задоволенням від перемоги був наповнений фінал Міжнародного фестивалю-конкурсу «Summer Best Fest» в Болгарії для дітей і їхніх наставників з кропивницького народного дитячого хореографічного ансамблю «Світанок».
Наш колектив так добре виступив на хореографічному змаганні, що здобув там диплом у номінації «Найкращий колектив у новітній історії народного танцю».
– Це якраз саме та номінація, у якій ми найбільше хотіли перемогти, – радісно розповів на прес-конференції в міській раді керівник художнього колективу Максим Печененко, який завітав на неї з двома своїми вихованцями. – Адже всією своє творчістю «Світанок» популяризує народний танок, робить його модним, заохочує молодь до українського танцю.
Ваги перемозі «Світанку» додає й те, що його суперниками були надзвичайно сильні колективи, серед яких, наприклад, дитячі хореографічні школи Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського та Державного академічного ансамблю пісні і танцю Аджарії «Арсіані» Республіки Грузія.
Відповідаючи на запитання щодо кількості учасників ансамблю та місце, де можна стати його учасником, Максим Печененко сказав:
– Нині до складу «Світанку» входять більше 130 хлопчиків та дівчаток, які закохані в хореографічне мистецтво і впевнено можуть сказати, що світ – це танок. І це коло може стати іще ширшим, адже ансамбль оголосив про початок набору майбутніх зірок хореографії – дітей від 5 до 8 років. А відбудеться він 9 вересня о 9:00 у ЗОШ № 25.
Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.53097 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua