МЕНЮ


29 серпень 2014 - 18:33

Віталія Кривенка – у почесні


Так вирішив виконавчий комітет Кіровоградської міської ради.

Точніше, виконком затвердив рішення міської комісії з питань почесних звань та нагород про внесення на розгляд міської ради для присвоєння звання „Почесний громадянин міста Кіровограда” кандидатури Віталія Кривенка, заслуженого архітектора України, члена Національної спілки архітекторів України, та погодив відповідний проект рішення міської ради.

За присвоєння Віталію Кривенку звання почесного громадянина Кіровограда клопотали близько двадцяти колективів різних організацій та установ.

Коли питання про внесення цієї кандидатури на розгляд ради обговорювалося на засіданні виконкому, секретар міської ради Іван Марковський підкреслив, що Віталій Кривенко дуже багато зробив для нашого міста, що саме завдяки йому у Кіровограді з’явилося багато чудових пам’ятників (в тому числі Богдану Хмельницькому, Ангелу-охоронцю, братам Ельворті), що він як архітектор створював Набережну, вулицю Жовтневої Революції, Фортечні вали.

Отже, і члени виконкому дійшли висновку, що внесок Кривенка в архітектуру Кіровограда – незаперечний. Остаточне ж рішення – за депутатами міськради.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36958 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua