МЕНЮ


3 червень 2010 - 09:00

Вітання до Дня журналіста депутатів міської ради


Журналістика є однією з головних основ, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти – майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

Завдяки вам, шановні журналісти, тисячі читачів, глядачів і слухачів оперативно отримують об’єктивну, правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис нашого краю та в цілому держави. На вас покладена важлива місія – стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України.

У цей святковий для вас день бажаємо вам здоров’я, успіхів у роботі, поповнення читацької та глядацької аудиторії, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, сміливих проектів і наполегливості в досягненні нових висот на професійній ниві. Самовіддане служіння обраній справі, доброта й милосердя, чуйність та щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою тисяч жителів нашої області, яким ви несете розраду й тепло, допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри, впевненості у завтрашньому дні. Тому бажаємо вам і надалі гідно представляти професію журналіста, невтомно працювати на благо нашої Батьківщини, не припиняти творчого пошуку та постійно самовдосконалюватися. Нехай з вами будуть щирі друзі, а вдома оточують тепло і любов рідних людей!

Хай Бог дарує вам і вашим рідним добру долю. Нехай вас завжди супроводжують удача й творче натхнення!

З повагою депутати Кіровоградської міської ради Віктор Кухаренко, Сергій Неділько, Юрій Шаров, Григорій Дрок, Вікторія Касьянова, Сергій Хільченко, Олег Лунгул, Микола Цуканов, Андрій КролевецьДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36889 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua