МЕНЮ


19 липень 2013 - 12:24

Вітрила в морі


У Світловодську на базі яхт-клубу "Кристал" пройшов кубок Кременчуцького водосховища з вітрильного спорту. В змаганнях узяли участь екіпажі 32 яхт з Черкас, Світловодська, Кременчука, Комсомольська та інших міст.

За словами голови Федерації Кіровоградської області з вітрильного спорту Івана Юхименка, такі змагання проходять вже протягом 45 років і збирають спортсменів високого рівня підготовки. Тривали змагання протягом трьох днів. Перші місця здобули екіпажі восьми яхт у різних класах. А екіпаж яхти “Еверест” став переможцем в абсолютній швидкості в усіх класах.

До речі, з 17 по 24 серпня вперше в Кіровоградській області, в Світловодську, проходитиме Чемпіонат України серед крейсерських перегонів. Організатори турніру очікують до двохсот спортсменів з усієї України. Змагання триватимуть тиждень. Директор яхт-клубу “Кристал” Іван Юхименко запрошує всіх бажаючих помилуватися регатою і повболівати за екіпажі яхт.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34723 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua