МЕНЮ


19 липень 2010 - 10:30

В УМВС області відбулося засідання колегії


На початку засідання начальник УМВС в області полковник міліції Віктор Пащенко привітав Олега Петровича із призначенням на посаду та побажав успіхів у роботі. Крім того, очільник обласної міліції також вручив кільком співробітникам органів внутрішніх справ відзнаки МВС України.

Після урочистої частини на засіданні колегії було підбито підсумки діяльності ОВС регіону протягом першого півріччя цього року. Так, завдяки посиленому контролю з боку керівництва Управління за станом обліково-реєстраційної дисципліни вдалося покращати роботу при реєстрації, розгляді та вирішенні заяв кримінального змісту. Протягом звітного періоду рівень реєстрації інформації з ознаками злочину підвищився на 32%.

За 6 місяців співробітниками ОВС області було розкрито понад 98 % скоєних умисних вбивств та розбійних нападів, 74 % пограбувань, 60 % крадіжок усіх форм власності, у тому числі з квартир і домоволодінь громадян, та 75 % незаконних заволодінь транспортними засобами.

Також розкрито 310 злочинів, вчинених у минулих роках, серед яких 148 тяжких та особливо тяжких видів загальнокримінальної спрямованості.

Впродовж січня – червня поточного року до суду направлено кримінальні справи стосовно учасників 6 організованих злочинних групп, серед якиих 1 ОЗГ економічного спрямування та 5 – загальнокримінального, у тому числі 1 з міжнародними зв’язками. Сума збитків, нанесених зловмисниками, становила 1,305 млн. грн., з яких у досудовому порядку відшкодовано 1,308 млн. гривень, накладено арешт на майно у сумі 450 тис. гривень.

За наслідками боротьби з адміністративною корупцією, відповідно до вимог Закону України «Про боротьбу з корупцією», працівниками органів та підрозділів внутрішніх справ області складено та направлено до суду 25 протоколів відносно посадових осіб місцевого самоврядування, з яких по 10 вже прийнято рішення про притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

З початку поточного року працівниками міліції виявлено 23 злочини, пов’язані з незаконною міграцією та проти суспільної моралі.

Завдяки вжитим профілактичним заходам вдалося досягти зменшення дорожньо-транспортного травматизму. Загалом за 6 місяців 2010 року спостерігається зменшення кількості ДТП на 23,8%, що відповідає загальнодержавному рівню.

Разом з тим, начальник УМВС в області полковник міліції Віктор Пащенко піддав критиці роботу деяких підрозділів, серед них – служба дільничних інспекторів міліції, відділ по боротьбі з економічними злочинами, ДАІ, ВБЗПТЛ та ряд районних відділів міліції.

Окремі керівники отримали дисциплінарні стягнення за недоліки в організації роботи. Віктор Михайлович наголосив на необхідності планування заходів по їх усуненню. А відтак, начальники міськрайорганів та галузевих служб звітуватимуть головному міліціонеру області про виправлення ситуації вже через кілька днів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40708 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua