МЕНЮ


9 травень 2014 - 10:51

Вівчарки стрибали через вогонь, а пуделі стали байкерами


Таке диво можна було побачити на Всеукраїнській виставці собак "Кубок Княжого двору - 2014", що відбулася у Кіровограді минулої неділі. Організував її клуб "Еліта Кінологія", а проходила виставка на іподромі.

На виставку з’їхалися собаководи з усіх куточків України, які привезли майже чотири сотні собак різноманітних порід. Спочатку глядачі змогли побачити видовищні показові виступи дресированих собак, які стрибали через палаючі обручі, один через одного, виконували команди на відстані і робили різноманітні фігури. Потім у рингах почалися, власне, самі змагання. Були й цікаві конкурси – наприклад, собачих костюмів. Багатьох вразив рудий пудель у шкіряній куртці із черепом, шипами та з червоною банданою на голові – ну, справжній байкер. Господарі охоче дозволяли бажаючим фотографуватися з їхніми улюбленцями. Можна було придбати і цуценя. Розважали гостей дійства кінним шоу представники "Княжого двору" та танцювальними номерами – колектив "Оазис".
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37453 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua