МЕНЮ


10 грудень 2015 - 16:25

Віагра софт


Віагра софт є ефективним лікарським засобом, дженериком, який здатний допомогти чоловікам позбавиться від еректильної дисфункції. Дженерік Віагра софт – це аналог оригінальної Віагри, проте, коштує набагато дешевше.

Випускає дженерик індійська компанія, після чого ліки поширюється по всьому світу в Україні придбати можете його  в інтернет аптеці viprost.com.ua.

Активним компонентом виступає таке ж діюча речовина, як і в оригінальній Віагрі – це силденафіл. Але на відміну від бренду, дженерік Віагра софт має ряд переваг:

1. Ціна. Вартість оригінального препарату в кілька разів вище, ніж дженерика. У нас на сайті shop-viagra.com.ua ви можете придбати цей унікальний засіб лише за 270 грн. за 10 таблеток, в той час як в аптеці ціна може скласти до 2000 грн за 4 таблетки.

2. Ефективність. Після застосування препарату, ефект починає розвиватися вже через 15 хвилин. Максимальна концентрація діючої речовини в крові досягається через 1-2 години. Ефект спостерігається протягом 5 годин.

3. Можна поєднувати з алкоголем. Кожна таблетка препарату має чудовий смак, її не потрібно запивати водою, а тільки розсмоктати в ротовій порожнині. Крім цього, її можна приймати разом з алкогольними напоями.

Багато чоловіків бояться приймати Віагру, так як вважають, що у них виникне раптова ерекція. Це абсолютно не так! Раптова ерекція не може виникнути після прийому таблетки, так як для цього необхідно, щоб чоловік був сексуально збуджений. Якщо ж порушення немає, значить, ерекція сама по собі теж не виникатиме. Крім цього, слід зазначити, що після статевого акту все приходить у нормальне положення.

Як приймати ліки?

Таблетки Віагра софт рекомендується приймати в дозі 25-100 мг. Це добова доза. Приймати 2 таблетки заборонено!

Таблетки поміщають під язик до повного розчинення, не залежно від прийому їжі. Саме такий метод прийому дозволяє досягти ефекту вже через 15 хвилин, що є одним з головних відмінностей з оригінальною Віагрою.

Є побічні ефекти?

Є, але вони з'являються вкрай рідко і якщо дотримувати всі рекомендації інструкції, ризик їх виникнення зводиться до нуля. Але, як свідчить інструкція, можливі прояви запаморочень, алергічних реакцій, особа може раптово почервоніти. Як правило, ці ефекти не носять тривалий характер і проходять самостійно через деякий час.

Кому заборонено приймати препарат Віагра софт?

Препарат Віагра софт протипоказаний пацієнтам-алергікам, чоловікам, які приймають нітрати, мають проблеми з серцем, страждають на лейкоз і виразку шлунка.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38255 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua