МЕНЮ


19 лютий 2022 - 13:50

Вакцинація проти полімієліту
Сьомого лютого головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук та фахівці відділу імунопрофілактики Центру взяли участь в селекторній нараді під головуванням Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка щодо реагування на спалах поліомієліту в Україні та початку кампанії зі щеплення проти поліомієліту.

В Кіровоградський області як і по всій Україні, розпочався 1 раундовий етап імунізації від поліомієліту дітей, які пропустили вчасно зробити щеплення згідно Національного календаря рутинних щеплень. Як свідчать показники, за останній тиждень в Кіровоградській області щепили 228 дітей. У відсотковому значенні цей показник складає: 1 доза – 12%, 2 доза – 14% від усіх не щеплених діток.

Ще раз нагадуємо батькам, що поліомієліт можна попередити, уникнувши тяжких наслідків – паралічу, лише шляхом виконання 6 доз вакцинації від поліомієліту. Тож вкотре закликаємо, зважити всі міркування та надати пріоритет здоров’ю дитини на все життя, зробивши щеплення від поліовірусу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.68889 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua