МЕНЮ


8 жовтень 2010 - 11:39

Валерій Кальченко оголосив безстрокове голодування


Нагадаємо, що в Александрії внаслідок судових процесів затягувалася процедура реєстрації кандидатів від ВО "Батьківщина". Як розпові на прес-конференції Валерій Кальченко, один із колишніх членів партії подав в суд позов, в якому стверджував, що начебто голова міської олександрійської організації ВО "Батьківщина" Сергій Журавльов був обраний на цю посаду в 2006 році з порушеннями законодавства.

- Підстав це стверджувати немає, тим більше що Сергій Журавльов ще двічі після цього переобирався на цю посаду, - розповів Валерій Кальченко. - Однак суд виніс ухвалу до розгляду справи по суті позбавити Журнавльова права підпису та користування печаткою. На підставі цього ТВК не приймало від ВО "Батьківщина" документи на реєстрацію кандидатів.

Члени ВО "Батьківщина" звернулися до суду. Одночасно Сергій Журавльов добровільно склав повноваження голови міської органіації, на цю посаду була обрана Юлія Демковська. За її словами суд виніс рішення на користь ВО "БАтьківщина", зобовязавши ТВК прийняти документи про реєстрацію кандидатів до розгляду.

Однак учора ввечері ТВК винесла постанову про відмову в реєстрації і кандидатів в депутати, як по партійних списках, так і по мажоритарних округах, і кандидата на посаду міського голови від ВО "Батьківщина" Олени Богоявленської.

Цю постановку ТВК ВО "Батьківщина" оскаржує зараз у суді, повідомили в прес-службі партії, а Валерій Кальченко оголосив безстрокове голодування прямо в кабінеті голови ТВК. Ніч він провів там. Зараз там знаходиться більше десяти активістів партії та правоохоронці.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37882 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua