МЕНЮ


22 липень 2002 - 11:27

ВАМ ПОТРІБНА ОХОРОНА? СПЕЦПІДРОЗДІЛ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ


- Заходи забезпечення обираємо залежно від обставин, з урахуванням характеру і ступеня небезпеки для життя та здоров'я особи, взятої під охорону, - говорить начальник спецпідрозділу Ігор Кривошея. - В основному це особиста охорона, охорона житла, видача спеціальних засобів індивідуального захисту, зміна місця роботи або навчання, переселення в інше місце проживання, забезпечення конфіденційності відомостей про особу, закритий судовий розгляд, а також заміна документів і зміна зовнішності. Стосовно останнього. Зміна зовнішності може здійснюватися шляхом проведення відповідних пластичних операцій або ж за допомогою гриму, фарбування волосся, використання перук, окулярів.

- У більшості випадків, - зазначає Ігор Миколайович, - саме зміна зовнішності дозволяє реально забезпечити безпеку особи.

Тільки нинішнього року співробітники спецпідрозділу змогли забезпечити безпеку на 251 судовому засіданні, які проходили, м'яко кажучи, в не надто спокійній обстановці. Так під час слухання однієї з цивільних справ відповідач з ножем кинувся на позивача, і якби не бійці спецпідрозділу, які встигли попередити замах на життя, не бачити б уже людині світу білого... А в одному із сіл Кіровоградського району давним-давно пересварилися двоє сусідів. Бачте-бо, не поділили земельну ділянку (хтось заліз до когось у город аж на цілих тридцять сантиметрів !). А потім почалася справжня сусідська війна, і ніхто не міг зарадити цьому конфлікту. Десятирічні судові перипетії тільки підігрівали пристрасті, і вже навіть коли було виголошене рішення ім'ям України, посипались прокльони і погрози. Судові виконавці кілька разів приїздили в село, але виконати рішення так і не змогли - на них насувалась ціла юрба з вилами і сокирами. Врешті-решт була винесена постанова про забезпечення безпеки судових виконавців. У селі, тільки-но вони туди приїхали, знову стало гаряче. Дружина одного із сумнозвісних сусідів з холодною зброєю в руках кинулась на дільничного інспектора і, певно, наробила б лиха, якби не втрутилися співробітники спецпідрозділу...

Отже, особам, які беруть участь у кримінальному судочинстві (а це працівники суду, правоохоронних органів, свідки) не варто боятися помсти злочинців. Про те, як уберегтися від переслідувань і скористатися своїм правом на державний захист, ви можете дізнатися, зателефонувавши за номером: 24-69-38.

Людмила ЗайцеваДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua