МЕНЮ


13 серпень 2014 - 09:43

Іван Марковський: Дай Бог, щоб поховань на Алеї слави було якнайменше


Влада поділяє біль і скорботу родин загиблих і розуміє, що така підтримка сьогодні вкрай необхідна сім’ям воїнів – героїв, відзначив секретар міської ради Іван Марковський сьогодні, 12 серпня, під час прес – конференції у міській раді. - Ми добре усвідомлюємо, що Пантеон українських героїв, які віддали своє життя за свободу рідної країни має бути місцем вічної пам’яті для усіх кіровоградців і, відповідно, місцем належно благоустроєним, - наголосив секретар міської ради. – Проблема обласного центру полягала в тому, що на двох найбільших міських кладовищах – Лелеківському та Далекосхідному фактично були вичерпані місця в рядах Почесних заховань. Ми прийняли рішення організувати місце почесних військових поховань учасників АТО на одному з найстаріших цвинтарів Кіровограда – Рівнянському. На вибір місця влинуло декілька чинників, звернув увагу Іван Марковський, головним з яких була зручність для мешканців міста дістатися до Алеї Слави. Безумовно, майбутній Пантеон потребує належного благоустрою і він обов’язково буде зроблений. Відповідні кошти в сумі 150 тисяч гривень передбачені Програмою підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей уже на 2014 рік. У той же час, підкреслив Іван Марковський, у цей складний період в Кіровограді знаходяться люди, які дозволяють собі влаштовувати публічні акції під час громадянських панахид зі звинуваченнями міської влади у неповазі до загиблих бійців і наполягають на організації їх поховань на Меморіальному комплексі “Фортечні вали”.
- Фортечні вали були одним з перпших варіантів, які ми розглядали для облаштування місця почесних заховань, - повідомив Іван Марковський. – Але аналіз ситуації показав, що зробити це буде практично неможливо. По – перше категорично проти виступила санітарно – епідеміологічна служба. По – друге, якщо б ми все ж таки прийняли для себе таке рішення, то дозвіл на кожне поховання необхідно було б брати в Києві від Міністерства культури а отримання такого дозволу потребує збору величезної кількості довідок та документів і , головне, - часу, якого у нас, на жаль немає.
У той же час, ми тісно спілкуємося з кожною родиною, якій надаємо допомогу в організації поховань, обговорюємо все до деталей і від жодної людини ще не почули слів незадоволення щодо обраного місця для Алеї слави. Переконаний, що місце поченсних воїнських поховань стане святим для усіх кіровоградців, сюди приходитимуть люди і тут завжди будуть квіти. А про його благоустрій належним чином подбає міська влада. Дай тільки Бог, щоб поховань на Алеї слави було якнайменше.

Джерело Кіровоградська міська радаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34933 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua