МЕНЮ


28 сiчень 2015 - 11:36

Іван Марковський: Казначейство залізло у кишеню до громади міста


Через вину органів казначейства по бюджету міста Кіровограда у кінці 2014 року виникла кредиторська заборгованість по захищених статтях видатків та за виконані роботи з ремонту доріг. На це звернув увагу секретар міської ради Іван Марковський у середу на нараді з керівниками виконавчих органів.

За його словами, головне управління Державної казначейської служби України у Кіровоградській області самостійно з 26 по 31 грудня 2014 року списало надходження до міського бюджету від податку на доходи фізичних осіб для погашення середньострокових позик, отриманих у 2012 – 2013 роках, на 11,7 мільйона гривень.

– Фактично казначейство залізло у кишеню до міської громади, – наголосив Іван Марковський. – Своїми діями казначейська служба порушила вимоги порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, відповідно до якого органи казначейства здійснюють платежі на підставі платіжних доручень розпорядників та одержувачів бюджетних коштів у разі наявності в обліку відповідного бюджетного законодавства.

Також наприкінці 2014 року місто втратило великий фінансовий ресурс субвенції на ремонт доріг, який органи казначейства 30 грудня списали до державного бюджету, – 5,3 мільйона гривень, зазначив секретар міської ради.

Враховуючи ситуацію, що склалася, Іван Марковський доручив підготувати та винести на розгляд 46-ї сесії міської ради, яка відбудеться 27 січня, питання про стан проходження платежів коштів міського бюджету через органи Державного казначейства зі звітом начальника казначейської служби у місті Кіровограді та із запрошенням начальника головного управління казначейської служби України у Кіровоградській області.

Крім того, Іван Марковський звернувся до керівника обласного казначейства з вимогою відшкодувати бюджету Кіровограда втрачені кошти.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44421 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua