МЕНЮ


12 червень 2015 - 14:01

Іван Марковський: Уряд має відстоювати інтереси народу України


Кіровоградська міська рада направила звернення до Кабінету Міністрів України щодо зниження тарифів на житлово-комунальні послуги, розмір яких сьогодні відкидає багатьох українців за межу бідності.

– Я часто зустрічаюся із кіровоградцями у всіх мікрорайонах міста, і на всіх зустрічах люди ставлять запитання: “Як вижити у таких умовах?” – сказав секретар міської ради Іван Марковський на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. – Люди у відчаї, їм не вистачає доходів. Вважаю, шо позиція уряду України має полягати, у першу чергу, у відстоюванні інтересів свого народу. А це означає, що усі тарифи мають бути пропорційними реальним доходам громадян і їх підвищення повинне здійснюватися лише паралельно із зростанням рівня життя українців.

Звернення Кіровоградської міської ради до Кабінету Міністрів України:

"Звертаємося до вас як до вищого органу виконавчої влади в Україні, завдання якого полягає у прийнятті нормативно-правових актів, що в першу чергу повинні бути направлені на відстоювання інтересів, прав та свобод громадян України.

З 01 квітня 2015 підвищилися тарифи на газ та електроенергію для населення, що в свою чергу вплинуло на ріст собівартості послуг з централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення. Крім того, відповідно на сьогоднішній день стрімко зростає вартість послуг з утримання житла. Зазначені факти викликали масові невдоволення мешканців м. Кіровограда, гостре відчуття соціальної несправедливості у нашому суспільстві та є чинниками, що можуть спричинити соціальний вибух серед населення. Як наслідок, до Кіровоградської міської ради щодня надходять звернення від кіровоградців зі скаргами на низький рівень життя, непроведення індексації заробітних плат і пенсій та при цьому постійно зростаючі ціни на товари і послуги, в т.ч. комунальні.

Враховуючи вищевикладене, просимо припинити підвищення тарифів до стабілізації економіки та збільшення платоспроможності населення, адже таке підвищення тарифів на сьогодні значну кількість кіровоградців із статусу малозабезпечених фактично ставить за межу виживання.

Тож, просимо вас для нормалізації тарифної політики і запобігання соціальних вибухів, збереження миру та толерантності серед населення вжити наступних заходів:
погодитись з офіційними висновками робочої групи Верховної Ради з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів;
скасувати постанови НКРЕКП № 220 та № 583, якими запроваджуються необґрунтовані нові тарифи на електроенергію та газ для населення України;
встановити мораторій на підвищення тарифів на газ та електроенергію до підвищення рівня життя громадян до європейських стандартів".

А тим часом...

10 червня у Кіровограді на площі Героїв Майдану відбувся так званий антитарифний мітинг, ініційований обласною організацією політичної партії ВО “Батьківщина”.

Депутат Кіровоградської міської ради член фракції “Батьківщина” Павло Топчій повідомив на мітингу про початок збору підписів під зверненням до Президента України та прем’єр-міністра України щодо зниження тарифів на житлово-комунальні послуги до рівня економічно обгрунтованих.

– Нещодавно закінчила свою діяльність робоча група у Верховній Раді України, до складу якої входили представники різних фракцій. Її члени визнали, що тарифи на газ в Україні завищені вдвічі, нормативи на теплову енергію в будинках, не обладнаних лічильниками, завищені у два – три рази, – наголосив Павло Топчій. – Виходячи із цього, ми й ініціюємо збір підписів під вимогою привести всі тарифи в Україні до рівня економічно обгрунтованих.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35892 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua