МЕНЮ


24 жовтень 2014 - 15:04

Іван Марковський: У своїй передвиборчій агітації Сергій Ларін дозволяє собі цинізм, замішаний на відвертій брехні


Під час свого офіційного виступу в Кіровоградській обласній філармонії кандидат в народні депутати від опозиційоно блоку Сергій Ларін чомусь вилив багатенько крокодилячих сліз, оплакуючи вирубку зелених насаджень в Лісопарковій зоні Кіровограда. При цьому, у дерибані міської землі він чомусь наполегливо звинувачував чинну міську владу, відзначив секретар міської ради Іван Марковський.

У той же час, саме в період губернаторства Сергія Ларіна, а якщо бути точним – 30 червня 2011 року, за часів безроздільного панування у міській раді єдиної команди Партії регіонів, з благословення тодішнього голови обласної державної адміністрації, депутатський корпус прийняв горезвісне рішення №720 і депутатська фракція “Батьківщина” не дала на його підтримку жодного голоса, нагадав забудькуватому політику Іван Марковський.

“Передати товариству з обмеженою відповідальністю “Желен і К” в оренду строком на 5 років земельну ділянку по проїзду Підлісному, 2 загальною площею 6,02 га … для розміщення будівель та споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови.”, - йдеться у результативній частині прийнятого рішення. “Слід відзначити особливий цинізм “регіоналів”, - наголосив Іван Марковський, - вказана земельна ділянка передавалася, як вільна від зелених насаджень. Але і це ще не все. Рівно через один рік і один місяць, 30 травня 2013 року, провладна тоді більшість схаменулася, що ж вона наробила і рішенням №2373 внесла зміни в умови оренди. Відповідно до затверджених змін, ця сама земельна ділянка передавалася тому ж таки ТОВ “Желен і К” вже не на П”ЯТЬ, а на СОРОК ДЕВ’ЯТЬ РОКІВ!!!

Мені, як і всій кіровоградській громаді, незрозуміло: чи ексгубернатор Сергій Ларін справді невиліковно страждає хворобою, яку медики називають старечий склероз, чи він відверто бреше?”
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35284 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua