МЕНЮ


31 серпень 2015 - 18:50

Варіантів багато, бюлетень усіх не вмістить


Учора, коли цей номер "Вечірки" уже друкувався, у приміщенні Кіровоградської міської ради розпочалися громадські слухання, мета яких – з’ясувати, якою бачиться нова назва нашого обласного центру найактивнішим його мешканцям.

– Озвучені на слуханнях пропозиції матимуть характер офіційних, на відміну від тих, які наводяться в пресі, лунають на різних небагатолюдних зібраннях тощо, – пояснив перед початком заходу кореспонденту “Вечірки” начальник управління з питань внутрішньої політики міської ради Сергій Запорожан. – Варіанти нової назви, які знайдуть підтримку більшості їх учасників, буде зафіксовано в протоколі. Цей документ передадуть координаційній депутатській групі, яка має розробити бюлетень для громадського опитування, запланованого на листопад цього року. Остаточну дату опитування визначать депутати міськради на черговій сесії. Тоді ж вони ухвалять й положення про проведення громадського опитування, створять комісію з проведення цього опитування та затвердять зміст бюлетеня. Імовірно, до бюлетеня буде включено від трьох до шести варіантів нової назви міста – найбільш популярних, які буде якісно представлено на сьогоднішніх слуханнях. А непопулярні варіанти, про які ми дізнаємося хіба що з інтернет-ресурсів і за які голосують одиниці користувачів цих сайтів, немає сенсу включати в бюлетень. Так, деякі пропозиції не користуються широкою підтримкою, і це вже очевидно.

Після опитування депутати міської ради, спираючись на його результати, звернуться до Верховної Ради України з поданням, у якому повідомлять про думку місцевої громади з приводу перейменування міста. Далі долю його назви вирішуватимуть парламентарії.

Найпопулярніші варіанти нової назви нашого міста – Єлисаветград, Інгульськ, Кропивницький, Златопіль. Менше прихильників мають такі: Козацький, Благомир, Ексампей, Уличі, Новокозачин. Є й такі варіанти: Тобілевичі, Ятрань, Скіфопіль, Байгород, Бугогард, Слов’янопіль, Винниченківськ, Євроград, Шевченко, Грушевськ, Гіталов, Святославськ, Українослав і низка інших.
3 вересень 2015 - 08:51
Юрій Ніколаєнко (вст)

Пропоную назву мміста ПАШУТІН. Це сама нейтральна назва міста, яка може задовольнити усі політичні сторони та громадян обласного центру.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42981 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua