МЕНЮ


6 травень 2011 - 08:34

Варили “гвинт” гості, відповів господар


Ось що розповів підсудний. Якось у січні нинішнього року до нього прийшли в гості знайомі хлопці (з одним із них колись відбував покарання в одній колонії) і попросили дати можливість зварити в нього вдома “гвинт” (наркотик для ін’єкційного вживання, його ще в радянські часи виготовляли із мікстури від астми). Оскільки ті давали пляшку горілки, Г. дозволив їм покористуватися плитою, але попередив, щоб надалі з такими проханнями не зверталися, бо його дім – не притон. Гості, зваривши “гвинт” і вколовшись, вшилися. Через кілька днів Г. поїхав у Світловодськ у справах. Повернувшись, застав удома свою співмешканку п’яною біля недопитої пляшки. В кухні хазяйнували ті ж молодики, які кілька днів тому просили в нього дати їм можливість зварити “гвинт”. Зрозумівши, що вони підкупили його співмешканку горілкою, Г. розсердився. Але гостей виганяти не став. А невдовзі до нього додому прибули працівники міліції. Оглянувши кухню, вони вилучили шприці, наповнені “гвинтом”, а також пляшечки із сиропом від кашлю – сировиною для його виготовлення.

Г. запевняв суддю, що не знав про кримінальну відповідальність за надання приміщення для виготовлення наркотиків, казав, що “надалі такого не повториться”. Йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі на чотири роки. Але до в’язниці він потрапить лише тоді, якщо протягом трьох “випробувальних” років скоїть новий злочин.

Тим часом міліція обласного центру викрила місцевого жителя 1986 року народження, який займався збутом лікарського засобу наркотичної дії – трамадолу. Замовляв ці ліки він через Інтернет, розраховувався з допомогою електронної платіжної системи. Посилки отримував залізницею – провідники допомагали. У Кіровограді збував трамадол по 150 гривень за 10 капсул.

Порушено кримінальну справу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40061 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua