МЕНЮ


29 травень 2015 - 17:03

Вартість проїзду погоджуватиме виконком


Постанова Кабінету Міністрів України, яка надає право автоперевізникам самостійно встановлювати тарифи для населення на проїзд в автотранспорті, вже викликала неоднозначну оцінку в суспільстві.

З одного боку, у перевізників "розв’язані руки", і вони тепер не будуть нарікати, що працюють собі на збиток, а економічно обгрунтують свої витрати. З іншого – пасажири добре розуміють, як може позначитися на їхніх гаманцях ініціатива уряду. Ще не оприлюднено висновків Антимонопольного комітету України щодо даної постанови.

І все ж у мешканців обласного центру поки що немає серйозних приводів для хвилювання. Як пояснив заступник міського голови Сергій Васильченко, вищезгадана постанова Кабміну стосується винятково формування тарифів на приміські та міжміські перевезення. Вартість же проїзду у міському пасажирському транспорті, у тому числі у Кіровограді, як і раніше, погоджуватиметься з виконавчим комітетом міської ради.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38791 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua