МЕНЮ


23 квiтень 2012 - 10:05

Ваша Величносте, Пішохід!


Сьогодні наші дороги без сумніву можна назвати зонами бойових дій, де щоденно трапляються дорожньо-транспортні пригоди, в яких не другорядну роль "виконують" пішоходи. Водій та пішохід - це два учасники дорожнього руху. Різниця лише в тому, що один керує складним механізмом, а інший лише власними рухами.

Постійно спілкуючись з водіями, більшість з них, як професіоналів, так і автолюбителів, головним фактором ризику на дорозі, джерелом втрати нервових клітин і навіть серцевих нападів визначили Його Величність Пішохода. Говорячи про права водіїв та пішоходів, не дивно, що цих самих «прав» (у документальному вигляді) водій може позбутися швидко, тому що рідко яке порушення не помітить пильне око інспектора ДАІ. З пішоходом – складніше. Забрати в нього «право ходити» не можливо.

Незважаючи на застереження та широку профілактичну роботу працівників ДАІ пішоходи обласного центру продовжують грубо нехтувати вимогами Правил дорожнього руху, які чітко визначають лінію поведінки на проїзній частині.

З початку року на території Кіровоградської області вже трапилося 18 дорожньо-транспортних пригод з вини пішоходів, в яких було травмовано 13 осіб та 7 – загинуло.

Запитайте: чому? Що стає причиною безпечної поведінки на дорозі? В першу чергу – нехтування Правилами дорожнього руху. Кожен порушник, переходячи вулицю в невстановленому місці, або на червоне світло світлофора, думає, що біда його обмине? На жаль, у більшості випадків трапляється інакше. І випадки фатальні. Їх важко передбачити, але їм можна запобігти. Адже це трапляється на дорозі, де діють закони дорожнього руху, які потребують до себе відповідної поваги, бо вони «виносять вирок» тим, хто їх зневажає.

Часто можна спостерігати картину, як неподалік від регульованого перехрестя чи від пішохідного переходу, яким потрібно скористатися, щоб не ризикувати потрапити під колеса, проїзну частину беруть штурмом пішоходи. До цього, на жаль, ми вже звикли. Про те, що краще запізнитися на декілька хвилин, але перейти проїзну частину за Правилами, ніж потрапити під проїжджаючий автомобіль, більшість згадує лише тоді, коли потрапляє під колеса.

Тому, шановний Його Величність Пішохід! Не будь безпечним і легкодумним на вулиці. Виявляй уважність і обачність при переході вулиці, а нарікаючи на водіїв, які не пропускають тебе на «зебрі», не забувай нею користуватися!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36398 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua