МЕНЮ


19 серпень 2011 - 12:09

Василь Дзядух: А наступного року завадівську школу ще й газифікуємо


Крім того, придбано шкільних меблів загальною вартістю 85 тисяч гривень і більш ніж на 50 тисяч – електроплит, холодильників та іншого обладнання. Допомагали й спонсори – за їхній кошт в освітніх закладах замінено на металопластикові майже півтори тисячі вікон. Завершується оснащення шкільних приміщень протипожежними засобами.

Таким чином, міські освітні заклади практично готові до нового навчального року. Щоправда, як зазначив днями на прес-конференції з цього приводу перший заступник міського голови Василь Дзядух, залишається проблема з туалетом у ЗОШ № 12, що на Завадівці, – він там розташований надворі. Зараз влада працює над тим, як позбавити 12-у школу цього рудимента і облаштувати туалет у приміщенні (є відповідне доручення міського голови, сказав Василь Онисимович). І ще про завадівську школу. За словами Василя Дзядуха, у планах міської влади на наступний рік – газифікувати цей заклад. Це єдина кіровоградська школа, яка опалюється у дідівський спосіб – вугіллям. Воно, до речі, на наступний сезон уже придбане.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37214 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua