МЕНЮ


1 лютий 2011 - 16:25

Василь Дзядух: До питання тарифів на проїзд слід підходити виважено і шукати компромісний варіант


– Перевізники останнім часом порушують це питання, і ми повинні підійти до цього виважено, вивчивши всі нюанси, і знайшовши урешті-решт компромісне рішення, - підкреслив Василь Дзядух. – Перевізники опинилися зараз дійсно у складній ситуації, адже, починаючи із грудня, почали стрімко дорожчати паливно-мастильні матеріали, збільшується мінімальна заробітна плата, зростає вартість енергоносіїв. Моя особиста думка – затягування процесу приведення тарифів у відповідність до собівартості послуг заганяє підприємства в глухий кут – вони не матимуть коштів на утримання у належному стані транспортного парку, я вже не кажу про його оновлення, закупівлю запчастин й таке інше, а від цього у першу чергу залежить безпека пасажирів. Урешті-решт на цих підприємствах теж працюють люди, яким треба утримувати свої сім’ї, чимось годувати своїх дітей. Водночас при перегляді тарифів у першу чергу слід переконатися в їх економічній обгрунтованості. Крім того, перевізники мають дотримуватися ряду вимог стосовно якості послуг – це і дотримання графіків руху, особливо у вечірній та нічний час, і додержання законодавства про перевезення пільгових категорій населення і так далі. Є у транспортників проблеми і з кадрами. На жаль, є серед водіїв і неврівноважені, і неввічливі люди, які можуть собі дозволити нахамити пасажирові, що неприпустимо.

У будь-якому випадку, підкреслив Василь Дзядух, коли мова зайде про підвищення тарифів на проїзд, процес цей проходитиме відкрито й прозоро, із активним залученням до обговорення громадськості.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37386 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua