МЕНЮ


21 грудень 2007 - 11:36

Василь МОЦНИЙ: "Я КІРОВОГРАДСЬКОЇ ПРОПИСКИ НЕ ЗМІНЮВАВ"


Чітко, рубаючи кожну фразу, голова ОДА почав з того, що не збирається довго розкачуватися і входити у курс справ: "Я непогано володію ситуацією, тим більше, що ніколи зв’язків з областю не поривав і кіровоградської прописки не змінював".

На думку Василя Моцного, в області складна ситуація з керівними кадрами, тому це питання одне з головних, яке доведеться оперативно вирішувати. Третина районів без керівників – з кого ж питати за виконання завдань і рівень життя людей? У голови облдержадміністрації реально теж відсутні більшість заступників, тому про яку ефективність вертикалі влади можна говорити? Навіть остання сесія обласної ради, на якій обговорювалося виконання бюджету нинішнього року, занепокоїла керівника області, бо "як можна не використовувати кошти, не залучати інвестиції?"

Новий керівник Кіровоградщини планує одного зі своїх заступників закріпити саме за зовнішньоекономічними зв’язками, адже "в область повинні прийти гроші, нові інвестиції, нові привабливі проекти".

Якщо минулої каденції Василь Моцний, за його словами, багато уваги приділяв, щоб запрацювали Побузький феронікелевий завод і “Червона зірка”, то тепер об’єкт номер один – Долинський гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд, адже більше не можна зволікати з такою будовою, власне, як і не торкатися теми розробки цілих пластів корисних копалин.

– Скільки можна лише розвідувати? – дивувався голова ОДА. – Необхідно давно освоювати і приносити бюджету суттєві надходження, адже область зупинилася, особливо у будівництві.

Для Кіровоградщини аграрної посушливий, неурожайний 2007 рік, по суті, вже минув. Як колишній заступник міністра з питань АПК Василь Моцний констатує, що в області закладено основи непоганого врожаю на рік наступний. Взагалі, на його думку, у нас чимало зроблено для спокійного входження в ринок землі: існує потужний кадастровий центр, де все зафіксовано до гектара.

В облдержадміністрації серйозно перейматимуться соціальною і культурною сферами, і знову повернуться на дороги. Василь Моцний сподівається на добру співпрацю з Укравтодором, адже нещодавно його очолив досвідчений фахівець, наш земляк Микола Мездрін, а дороги для області – справа архіважлива.

– Кіровоградщина – це не тільки багаті надра, родючі ґрунти і велика культурна спадщина, найперше – це люди, їхній добробут, нормальне, гідне життя. Тому я, – підсумував Василь Моцний, – відкидатиму всі політичні спекуляції і працюватиму лише на благо регіону. Я твердо виконуватиму завдання, поставлені Президентом.

Серед питань, які прозвучали під час першої зустрічі голови ОДА з журналістами, були: чи слід чекати повернення вже знайомих персоналій з колишньої команди і чи візьметься він за відродження футболу в Кіровограді?

Останнє – миліше серцю Василя Кузьмовича, адже за його попереднього керівництва областю футбольна команда “Зірка” грала у вищій лізі. Журналісти почули, що вже відбулися перемовини з представниками бізнесу. На стадіон “Зірка” повернеться футбол, а не лише купка любителів-фізкультурників, які щоранку бігають колами по дірявій доріжці. А стосовно старих гравців у новій команді – прозвучало досить коректно і водночас загадково: “Час змінився, і я змінився. Вже не ефективні підходи “вмовляння” силою. Я даю слово, що жоден журналіст не постраждає за висловлення власної позиції. Я прагнутиму об’єктивності у наших стосунках і завжди буду відкритим для вас".

Будемо сподіватися, подумали, напевне, молоді.

Час покаже, – це вже ті, хто зі стажем…

Євгенія ШУСТЕР, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.27758 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua