МЕНЮ


10 травень 2019 - 11:42

Вчитель журналістів


Існує категорія жінок, котрі, як здається, не мають віку. Завжди у формі, молоді, беручкі до будь-якої справи. Це про Наталію Нужну, професійного журналіста, теперішнього редактора тижневика «Наше місто і село». Дуже вимоглива до себе і тих, хто з нею працює.

Уперше дізналася про неї із її матеріалів, читаючи «Вечірку» та «Народне слово». А писала вона їх з непростих економічних питань. Проте цікаво і легко. Начебто це якесь оповідання на тему мистецтва. Жодних зайвих слова і думки. А були й зі скандальним підтекстом… Де на вагу золота кожна фраза. Звичайно, хотілося теж володіти технікою написання матеріалів. Тож з часом, при подальшому спілкуванні, стала прислухатися до її порад, критичних зауважень і коментарів. Інколи, коли тільки задумую написати якийсь нестандартний матеріал, раджуся з нею щодо форми його викладену. Відрадно, що ці матеріали мають певний резонанс і несуть позитивні зміни для людей.

А ще Наталія Андріївна дуже чуйна людина. Завжди прийде на допомогу тим, хто цього потребує. Тому у неї багато друзів.

Вона любить життя у будь-яких проявах. Любить домашні квіти, доглядає за ними. А вони, немов слухняні діти, ростуть і квітнуть. Якось до теперішньої редакції «Наше місто і село» принесла равлика, якого випадково знайшла на дорозі. Вже майже рік він живе у невеличкій коробочці, а вона годує його листячком, травичкою та іншою зеленню.

Любить мистецтво, розумних людей, дотепне спілкування, цікаві книжки і свою професію журналіста.

Тож шановна Наталіє Андріївно!

Прийміть вітання з нагоди Вашого ювілею. Зичимо міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та чудового настрою, родинного затишку та добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує удача, постійно зігріває тепло людської вдячності. Вічної молодості Вашій душі, доброти – серцю, здійснення усіх планів та сподівань.

Ольга КИЗИМЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36202 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua