МЕНЮ


21 сiчень 2011 - 11:54

ВЧИТЕЛЮ ВЧИТЕЛІВ – 80!


Привітати Сергія Мельничука – патріарха вітчизняної педагогічної науки, вчителя вчителів, як його називають студенти та колеги, в актовому залі історичного корпусу педуніверситету зібрався мало не весь викладацький склад та студентський актив цього вищого навчального закладу, прийшли колишні випускники, друзі, знайомі педагога. Серед почесних гостей були голова обласної ради Микола Ковальчук, секретар міської ради Ігор Волков, начальник управління освіти облдержадміністрації Ельза Лещенко, представники бізнесу, в більшості випадків – це студенти Сергія Гавриловича. Також надійшло привітання від випускника історичного факультету вузу народного депутата України Ігоря Шарова, з ініціативи котрого як голови міжнародного відкритого громадського об’єднання “Між- народний економічний комітет” Сергію Гавриловичу було вручено сертифікат “МЕК” на 100 тисяч гривень. Ніхто з присутніх не шкодував добрих слів на адресу ювіляра, відзначаючи його особливий внесок у розвиток та становлення одного з найстаріших вищих навчальних закладів області, у справу підготовки кадрів для освітянської й інших галузей економіки нашої держави.

Понад тридцять років єднає дружба колишнього першого декана факультету підготовки вчителів початкових класів, а згодом проректора з наукової роботи Сергія Мельничука з нинішнім деканом психолого-педагогічного факультету Анатолієм Рацулом. Тому саме останньому було надано почесне право бути ведучим цього святкового заходу. Присутні мали змогу ознайомитися з основними віхами життя та професійного становлення поважного науковця, талановитого діяча освітянської ниви. Він не полишає роботи в рідному вищому навчальному закладі. Зараз Сергій Мельничук приділяє багато уваги й громадському життю педуніверситету, він очолює ветеранську організацію навчального закладу. Саме з легкої руки Сергія Гавриловича під час його роботи на посаді проректора (1978–1995 рр.) в університеті були відкриті такі нові спеціальності, як музика, образотворче мистецтво, хореографія, інформатика, трудове навчання, географія, хімія, біологія, історія, практична психологія, соціальна педагогіка, дошкільне виховання. І сьогодні він вміло спрямовує науковий та творчий потенціал професорсько-викладацького складу очолюваної ним кафедри. А факультет щороку посідає перші місця за успішністю, дисципліною та першими кроками у педагогічній науці нинішніх студентів.

Усі учасники свята, вітаючи ювіляра, бажали Сергію Гавриловичу довгих років життя й здоров’я, плідної праці та нових наукових досягнень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34482 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua