МЕНЮ


28 грудень 2012 - 14:59

Вдалий рік - вагомі досягнення


У доброму настрої зустрічає Новий рік колектив кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги. У 2012 році трудові досягнення стали підставою для занесення колективу лікарні на міську Дошку пошани, а 60-річний ювілей закладу дав новий поштовх його подальшому розвитку.

Головний лікар ЛШМД заслужений лікар України Валерій Скороход переконаний, що все те позитивне, що останнім часом відбулось у підпорядкованому йому закладі, було б неможливим без злагодженої роботи всіх працівників, які сумлінно виконують свої професійні обов’язки. А ще звернув увагу на позитивні зрушення цього року в плані зміцнення матеріально-технічної бази лікарні. Кошти на придбання сучасної техніки надходили з різних джерел – від благодійних внесків до бюджетних "вливань". Завдяки благодійникам вдалось придбати 11 найменувань різноманітних медичних приладів, інструментарію майже на 89 тисяч гривень. За кошти міського бюджету найвагомішими придбаннями стали лапараскопічний апарат, колонофіброскоп (донедавна такий апарат був лише в онкологічному диспансері), що дуже потрібен для надання ургентної допомоги хворим, які мали внутрішні кровотечі. Якщо у попередні роки на придбання медичного обладнання виділялось трохи більше 150 тисяч гривень, то цього року стався справжній "прорив" у фінансуванні, і це свідчить про те, що нинішня міська влада одним із своїх пріоритетів вважає саме зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних закладів.

Ефективно використовувались так звані спецкошти, які лікарня заробляла самостійно. На загальну суму близько 50 тисяч гривень було придбано кардіологічне та інше обладнання. А ще за кошти субвенції з державного бюджету, а це понад 250 тисяч гривень, закуплено гастрофіброскоп, кардіоло- гічний комплекс "Тредекс" та біохімічний аналізатор для лікарняної лабораторії.

Лікарні дуже потрібен сучасний УЗД-апарат. Його придбання заплановано вже на 2013 рік.

– І сподіваюсь, це буде зроблено з допомогою наших постійних спонсорів, – зазначив Валерій Скороход. – Це, передусім, голова наглядової ради ПАТ "Кіровоградграніт" Євген Бахмач, голова правління – генеральний директор ПАТ "Червона зірка" Сергій Калапа, генеральний директор ПрАТ "Гідросила-Груп" Юрій Тітов та голова наглядової ради ЗАТ "Гідросила-Груп" Павло Штутман. Особливі стосунки у колективу лікарні склались із народним депутатом України Станіславом Березкіним, який завжди відгукується на потреби лікувальної установи та надає всіляку допомогу у вирішенні першочергових проблем. Є чимало випадків, коли Станіслав Березкін фінансово допомагав організувати лікування хворих у провідних медичних закладах країни.

Валерій Скороход висловив також сподівання, що нарешті буде добудовано хірургічний корпус лікарні. Це важливо й для успішності подальшого реформування медичної галузі обласного центру (нагадаємо, що ЛМШД, відповідно до цієї реформи, має виконувати функції міжрегіонального лікувального закладу, де обслуговуватимуться хворі із шести районів нашої області), й для поліпшення надання медичних послуг пацієнтам. Уже є попередня домовленість про те, що обласна влада виділить 300 тисяч гривень на підготовку кошторисної документації на добудову цього об’єкта, однак без підтримки держави не обійтися, адже для завершення будівництва потрібно 35 мільйонів гривень, ще 50 мільйонів – для повного облаштування та укомплектування хірургічного корпусу.

– У переддень новорічних та різдвяних свят хочу побажати працівникам нашої лікарні, щоб їхні серця були зігріті любов’ю і теплом, домівки повнилися добром, радістю та Божим благословенням, – зазначив Валерій Скороход. – Нехай з останніми хвилинами старого року вас покинуть турботи та негаразди, а Новий, 2013 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги!Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36376 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua