МЕНЮ


22 серпень 2016 - 10:38

Велика Балка буде із транспортом


У Кропивницькому в мікрорайон Великої Балки планують пустити кілька автобусів, аби за розкладом перевозити пільговиків.
Таке завдання фахівцям управління розвитку транспорту та зв’язку міськради дав міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.
Міський голова звернув увагу посадовців на те, що на водіїв маршрутів №4 та №18, які обслуговують Велику Балку, надходить чимало скарг. Пенсіонери кажуть, що вони виганяють їх з маршруток, поводяться нетактовно.
До слова, порушувала нещодавно цю проблему і "Вечірня газета". Як розповідають читачі "ВГ", якщо "четвірки" ще ходять відносно регулярно, то маршрутки за 18-м маршрутом – лише вранці. Інтервал руху між ними у другій половині дня – більше сорока хвилин. Причому всі маршрутки постійно забиті, люди ледь не випадають із машин.
– Це – ганьба! Перевізник, який обслуговує ці маршрути, не перший день у цьому бізнесі, – наголосив Андрій Райкович. – Це небідна фірма. Чому таке ставлення до людей? Тому моє доручення управлінню транспорту – запрошуйте їх і попередьте, якщо і надалі пенсіонерів виганятимуть з маршруток, ми знайдемо важелі впливу. Разом з тим відпрацюйте варіант маршруту одного чи двох автобусів з чітким графіком, щоб саме ця категорія людей знала, що є автобус вранці і є після обіду – від Великої Балки до центру.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35486 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua