МЕНЮ


4 травень 2015 - 19:06

Велика Перспективна оновилась молодими липами


24 квітня, у День довкілля, на головній вулиці Кіровограда – Великій Перспективній – садили дерева. На заклик міської влади відновити знищені чи всохлі дерева відгукнулись держслужбовці обласної державної адміністрації, зокрема управління молоді та спорту ОДА, представники політичних партій та громадських організацій. Деревцями лип (їх було сорок дві), учасників акції забезпечило головне управління житлово-комунального господарства міської ради. Свої дерева на Великій Перспективній посадили заступник голови ОДА Віта Атаманчук, заступники міського голови Сергій Васильченко та Григорій Литвин.

Також до участі в цій екологічній акції були запрошені діти, які нині перебувають у складних життєвих обставинах, але не втрачають сили духу. Досить символічним стало те, що разом із дорослими липу посадили син загиблого в зоні АТО Героя України полковника третього полку спецпризначення Сергія Сенчева Іван, дівчинка з родини переселенців Аліна Пархомюк та дівчинка з обмеженими можливостями Надія Мороз, які своїм прикладом показують усім, що за будь-яких обставин потрібно боротись за життя і бути такими ж сильними, як дерево, котре вони посадили.

Відтепер ці діти матимуть у Кіровограді своє деревце, до якого можна прийти, щоб подивитись, як воно росте, попіклуватись про нього та порадіти. Цій липі дали символічну назву – “Надія на життя”.

– Посаджені дерева вселятимуть у всіх нас надію на мирне, щасливе та світле життя, – зазначила Віта Атаманчук. – А також символізуватимуть зміни у нашій свідомості, коли кожен має відповідати не лише за себе особисто, а й за тих, хто живе поряд.

– Ми зробили сьогодні велику справу, посадивши молоді дерева замість знищених та всохлих, – підкреслив Сергій Васильченко. – Це також своєрідна перемога життя. Але тепер необхідно зберегти посаджене, допомогти прийнятися деревцям. А це – екзамен для усієї громади.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35998 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua