МЕНЮ


3 травень 2019 - 09:38

Велика справа у невеличкому селі!


16 квітня у селі Турії Новомиргородського району урочисто відкрили дитячий садочок. Протягом двох років проводили реконструкцію дошкільного навчального закладу «Ромашка». Сільський голова Анатолій Тупчій, людина, яка всім серцем вболівала за відкриття такого важливого для громади об’єкта, особисто брав участь у всіх етапах реконструкції, власноруч збирав меблі, дбав про благоустрій території, допомагав будівельникам, залучив активістів села та місцевих фермерів.

Дитсадок, розрахований на 30 дітей, нині працює в тестовому режимі. Сьогодні його відвідують лише 13 малюків. Але ми не полишаємо надії, що найближчим часом вільних місць у садочку ставатиме все менше.

У приміщенні, окрім ігрової кімнати та спальні, є кухня, пральня, кімнати для персоналу. Такі умови до вподоби як малечі, яка не хоче йти з садочка додому, так і їхнім батькам. Не останню роль в цьому відіграють дитячі іграшки, які закупила сільська рада маленьким вихованцям, комфортні умови, дитячий майданчик, який сільська рада буде ще покращувати, а також яскраві кольори, тепла і душевна атмосфера, створена тяжкою працею та великим натхненням небайдужих людей.

Втілення таких проектів стало можливим завдяки децентралізації, яка успішно реалізується в Україні, та відповідальному ставленню сільського голови до майбутнього підростаючого покоління, а також налагодженій співпраці сільради та районної влади. Реконструкція обійшлася коштами сільської ради та районного бюджету. Витрачено понад два мільйони гривень. Відкриття відвідав і голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, який вручив подарунки дітлахам. Дітки ж подякували віршами та піснею.

Катерина КУШНЕРЬОВАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41715 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua