МЕНЮ


15 березень 2017 - 08:10

Великою родиною відсвяткували перший ювілей


У день святкування п’ятої річниці центру соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів до цього комунального закладу завітало чимало гостей. Серед них були секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба, голова піклувальної ради Олександр Шамардін, депутати міської та районних рад, керівники виконавчих органів Фортечної та Подільської рад у Кропивницькому, члени громадських організацій. Також були присутні батьки та їхні діти з особливими потребами.
Директор закладу Лілія Місюня розповіла про роботу центру, про зусилля його працівників сприяти вирішенню складних проблем, пов’язаних з дитячою інвалідністю.
– Я працюю тут тільки рік, але приємно відзначити, скільки доброго та корисного нам вдалося зробити, – наголосила Лілія Місюня. – І цей рік був надзвичайно плідним здобутками для закладу. Нам вдалося виконанти ремонт частини приміщення. Також нам було передано у користування й іншу частину будівлі, яка також потребує ремонту, після якого ми значно поліпшимо денне перебування діточок в нашому закладі, його технічну базу, створимо більш комфортні умови як для маленьких вихованців, так і для педагогів, реабілітологів. Маємо великі плани. Зокрема, сподіваємося, що за підтримки керівництва міста та громадськості зможемо створити на території центру інклюзивний майданчик-парк, де діти з ураженням опорно-рухового апарату зможуть гратися і одночасно розвиватися. Є мрія і про власні автобус та стоматологічний кабінет, про спортзал з тренажерами.
У вирішенні цих питань пообіцяв всебічну допомогу Андрій Табалов, який тепло привітав батьків та педагогів з першим ювілеєм і запевнив, що міська влада підтримувала і завжди буде підтримувати центр.
– Хочу щиро подякувати всім педагогам за ваші турботливість, наполегливість і за величезну доброту, яку ви даруєте особливим дітям, – сказав Андрій Табалов. – Ми всі відповідаємо за їхню долю, тому зробимо все можливе, щоб вони почувалися тут комфортно, а батьки – пишалися успіхами своїх діточок.
Наталія Дзюба повідомила приємну новину – вже у цьому році, наприкінці березня, розпочнуть ремонтні роботи в тих приміщеннях, які були додатково передані закладу. На це у міському бюджеті закладено понад один мільйон гривень.
Гості подарували для закладу велику кількість корисних розвиваючих іграшок, ігор, навчальних посібників, а також канцтовари, солодощі та передали кошти на розвиток центру.
Діти ж під час святкування показавали свої таланти. Дарія Попович та Роман Грицай виконали вальс, а Василь Захарченко заспівав пісню “Україна – це я”. Прозвучали віршовані вітання від Анжеліки Сагайдак. Всі ці виступи схвилювали присутніх, лунали щирі оплески, підбадьорливі вигуки на адресу юних виконавців. Привітати своїх друзів з особливими потребами прийшли і їхні однолітки – учасники театрального колективу “Діалог” обласного дитячо-юнацького центру. Вони запропонували глядачам актуальну театрально-хореографічну композицію про те, як мирне життя може бути зруйноване воєнними діями, як страждають від цього діти.
А завершив урочистості святковий торт. Вихованці закладу запалили на ньому свічки та задули їх, загадавши бажання. Дорослі ж пообіцяли, що зроблять все, щоб дитячі мрії збулися.
Оксана ВЕРСТЮК15 березень 2017 - 15:48
Татьяна (вст)

странно,что там кроме начальников,"були присутні діти з особливими потребами"

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35454 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua