МЕНЮ


6 квiтень 2012 - 12:44

Весна настала - дорожні ями показала


У Кіровограді починають ремонтувати дороги. Дорожники спочатку заасфальтують ями, які з’явилися на дорогах після зими, а після проведення тендеру перейдуть і до капітальних робіт.

– Розпочинаємо з магістральних вулиць, де пролягають маршрути громадського транспорту, – розповіла "ВГ" начальник відділу будівництва та благоустрою головного управління житлово-комунального господарства міської ради Юлія Яндович. – Це, зокрема, вулиці Преображенська, Орджонікідзе. Найближчим часом буде проведено ямковий ремонт вулиці Великої Перспективної. Також із настанням погожої днини розпочнуться роботи на вулицях Соціалістичній, Панфіловців, 40-річчя Перемоги та інших дорогах на в’їздах у місто.

Загалом же протягом року заплановано відремонтувати асфальтове покриття на вулицях Жовтневої революції, Соціалістичній, Комарова, Покровській, 40-річчя Перемоги, Беляєва, Київській, Садовій, Кільцевій, Панфіловців, Гадбрахманова, Тобілевича, Костромській та інших. Всі ці об’єкти потребують поточного ремонту. А от капітального – вулиця Волкова (від Межевого бульвару до вулиці Героїв Сталінграда), Арсенія Тарковського, Варшавська, Генерала Жадова, Верхньобиківська, Пушкіна та Глінки. Ремонт планується зробити за рахунок субвенції з державного бюджету. За ці кошти також передбачається виконати ремонт дорожнього покриття вулиці Шевченка та завершити вулицю Волкова. На капітальний ремонт доріг у нинішньому році у міському бюджеті передбачено понад півтора мільйона гривень, з державного має надійти близько шести мільйонів гривень. На поточний ремонт буде використано з міського бюджету майже три мільйони гривень, приблизно така ж очікується субвенція із державного бюджету.

Окремо хочу сказати про ремонти тротуарів на вулицях міста. В нинішньому році буде здійснено поточний ремонт тротуарів на провулку Фортечному (із таким проханням неодноразово звертались його мешканці, особливо інваліди по зору), вулицях В’ячеслава Чорновола, Пашутінській та проспекту Правди – від автовокзалу №2 до супермаркету "АТБ". Також у цьому році передбачено 137 тисяч гривень на капітальний ремонт тротуарів з урахуванням потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями. Тобто, споруджуватимемо пандуси на тротуарах вулиць Великій Перспективній, Ушакова, Глінки, Комарова, Андріївській, Жовтневої революції, Фісановича, Дворцовій, Шевченка та Дзержинського.

Юлія Яндович повідомила також, що зараз проводиться обстеження тих доріг, де після зими з’явились явні дефекти асфальтового покриття. Складаються акти за участі представників тих підрядних організацій, які проводили ремонти. Рішення прийматиме комісія згідно тих договірних зобов’язань, які брали на себе дорожники. А саме – давали гарантії на терміни експлуатації. Вже обстежено площу Богдана Хмельницького. Тут свого часу працювало ТОВ "Кіровоградасфальтобетон", його керівництву направлено лист із вимогою усунути недоліки.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36479 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua