МЕНЮ


13 травень 2011 - 10:00

ВЕСНЯНЕ ОНОВЛЕННЯ В НОВОМУ


Місячник прибирання території, закріпленої за підприємствами, організаціями й установами всіх форм власності, розташованих на території Новенської селищної ради, тривав протягом усього квітня. Активну участь у ньому взяли працівники центру дитячої і юнацької творчості "Центр-Юність", школи естетичного виховання "В гостях у казки", Кіровоградської дитячої школи мистецтв, ЗОШ №№ 10 і 37, ДНЗ №№ 16 і 74, КП "Теплоенергетик", "Комунальник-96", обласної психіатричної лікарні тощо. Після звернення голови Новенської селищної ради Ольги Мельник до директора Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Алли Поліщук з проханням посприяти у проведенні місячника в селищі три тижні працювали на громадських роботах безробітні, які прибрали територію тамтешнього кладовища, лісосмуги та балки навколо Нового.

Учні ЗОШ № 10 виготовили сорок шпаківень, які згодом прикріпили на деревах. А ще – підмітали асфальтовані доріжки й розчищали квітники, обкопували дерева й згрібали та виносили на смітник паліччя й різний мотлох, якого чимало назбиралося за зиму та початок весни. Педагоги ж білили стовбури дерев, бордюри біля доріжок, обрізали гілки. Колектив початкової школи № 37 упорядкував пришкільну територію та спортивний майданчик. Працівники ЦДЮТ "Центр-Юність" "боролися" зі сміттям на футбольному полі, спортивно-оздоровчому комплексі "Юність", у прилеглій до закладу балці, висаджували саджанці. Їхні сусіди – викладачі дитячої школи мистецтв – наочно продемонстрували, що розуміються не лише на різних мистецтвах, а й уміють дбати про чистоту довкілля. Вони вичистили до блиску прилеглу до школи частину вулиці та зібрали сміття навколо колишнього гуртожитку, який уже чимало літ очікує на перебудову. А діти й дорослі з хореографічного колективу "В гостях у казки" взялися за прибирання частини селищного парку. І зібрали такий "урожай" мотлоху, що ледве упхали його у двадцять мішків. Ударно попрацювали й працівники селищних дитячих садочків, навівши красу не лише на їх території, а й навколо них. Не пас задніх і колектив комп’ютерного залу "Компас", члени якого посадили на клумбах поруч із ним квіти, обкопали й побілили вапном стовбури дерев, які ростуть неподалік. Разом з працівниками підприємств, установ і організацій на суботниках у своїх подвір’ях підмітали, фарбували, копали тощо й мешканці багатоповерхівок, які з ентузіазмом взялися за справу і на відмінно впоралися з нею.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35782 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua