МЕНЮ


5 жовтень 2018 - 11:24

Ветерани не старіють душею


Першого жовтня, у Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, в актовому залі міської ради Кропивницького зібралися містяни, члени ветеранських організацій, які своєю працею створили підмурівок нинішнього міського господарства.
Зібралися вони на врочисте засідання клубу «Ветеран», перед початком якого 135 заслужених земляків, ветеранів війни та праці, отримали грошову допомогу від міської влади в розмірі однієї тисячі гривень кожен. Привітати ветеранів й відповісти на їхні питання прийшли міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба, керівники ветеранських організацій.
– Існує дуже влучний вислів, що ветерани не старіють душею, і я дуже радий вас усіх бачити тут у добрих здоров’ї й гуморі. Вітаю вас та передаю привітання від виконавчого комітету, депутатів міської ради та загалом громади міста й бажаю вам міцного здоров’я, наснаги та здійснення мрій, – сказав Андрій Райкович, виступаючи перед присутніми в залі ветеранами. – Міська влада Кропивницького тісно співпрацює з ветеранськими організаціями. І це надзвичайно важлива робота, бо ви – основа, фундамент нашої держави. Усе, що ми маємо, зроблено вашими руками, завдяки вашому талантові. За це вам низький уклін і велика подяка…
Найактивніших членів ветеранських організацій на врочистому заході нагородили грамотами й подяками, а перед усіма учасниками врочистого засідання клубу «Ветеран» виступив з концертом міський професійний духовий оркестр разом зі своїми вокалістами Анастасією Потоцькою та Олександром Безаєм.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.31366 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua