МЕНЮ


27 травень 2005 - 13:16

Євген КУШНАРЬОВ: "ПОЛІТИЦІ ПОТРІБНІ НОВІ ОБЛИЧЧЯ!"


Євген КушнарьовУсе вказує на те, що передвиборча кампанія розпочалась. Якою бачить перспективу своєї партії її генсек? Прогнозувати доволі складно, але минулі президентські вибори політично зактивізували суспільство, тому є надія, що народ досить виважено ставитиметься до різних політичних партій. У цьому якраз Євген Кушнарьов і вбачає шанс для "Нової демократії". Слід лише добре попрацювати. Уже сьогодні керівництво очолюваної ним партії ставить перед регіональними осередками завдання серйозно готуватись до участі у виборах до органів місцевого самоврядування. Зрозуміло, що це — нелегке завдання, оскільки, як сказав пан Кушнарьов, "ми не провладна партія, ми не присутні у новій владі". "Ми в опозиції, але не до конкретних людей. А до дій, які, на нашу думку, шкодять Україні", — зауважив генеральний секретар "Нової демократії". Він, до речі, усвідомлює, що молодій партії доволі непросто витримати конкуренцію з уже відомими політичними структурами. Навіть попри те, що сьогодні, на думку Євгена Кушнарьова, самостійно на вибори-2006 можуть впевнено йти лише комуністи. Тож блокування — неодмінна ознака українських парламентських перегонів — буде характерною і для цих виборів. З ким і як візьме участь у цьому процесі "Нова демократія", її голова ще не повідомив. Однак зазначив, що подібність демократичних положень програми партії програмним засадам багатьох нині опозиційних політичних сил дає можливість співпраці з багатьма із них. На першому з'їзді у червні "Нові демократи" обговорять внутрішні проблеми, а вже у жовтні — питання створення передвиборчого блоку. Тоді ж, у червні, буде з'ясовано кількість членства. Хоча, як сказав Євген Кушнарьов, "за цифрами ми не женемося". Головне — якість. "Я радий, що нині у політиці з'являються нові кадри, нові обличчя", — сказав генеральний секретар "НД". Значну долю оптимізму вселяє в нього і кількість звернень, що надійшли з моменту реєстрації — понад вісім тисяч, у яких прості люди висловлюють підтримку діяльності і позиції як партії, так і її лідера.

Не міг, звичайно, Євген Кушнарьов оминути і теми політичних переслідувань. Останні події навколо відомих особистостей українського політикуму він однозначно назвав "програмою з політичного знищення опозиції". На його думку, усі ресурси нової державної влади кинуті на вибори-2006 року, на дискредитацію тих, хто працював у держструктурах до 2005-го. Як приклад, він навів факти із власного недавнього досвіду, коли резонансні справи з приводу сепаратистських висловлювань тоді ще голови Харківської ОДА, з приводу використання службового становища не були доведені до кінця, оскільки жодне звинувачення — не підтвердилось. "Ось так працює пропагандистська машина нової влади! Але я — не скаржусь!" — заявив Євген Кушнарьов кіровоградським журналістам. Зрозуміло, що сподіватись на зменшення тиску на опозицію — справа невдячна, але прорахунки влади у свою чергу дають можливість для контратаки. "Ми виступаємо проти того, щоб звільняли із держслужб досвідчених спеціалістів, які своєю роботою принесли б чимало користі державі", — так озвучив він один із згаданих недоліків у роботі влади. До того ж лідера "Нової демократії" хвилює різнобій її головної команди — Кабміну та інших вищих органів. Це не команда — впевнений він. Скільки вже внутрішніх конфліктів за три місяці побачило суспільство! Як за таких умов нова влада зможе підняти економіку? — питання, на думку керівника "НД", риторичне. А якщо ще згадати про порушення законів? Хоча б те, що й досі 38 посадовців суміщають діяльність із мандатом народного депутата... "Це неймовірна і досить показова зухвалість теперішньої влади!" — зазначив лідер "Нової демократії". Впоратися із цим та багатьма іншими актуальними питаннями політичного, соціального та економічного життя країни, піднести життя простих громадян на більш високий рівень, гарантувати всім нам гідне та вільне від утисків життя — ось основна мета нашої партії, наголосив Євген Кушнарьов.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40714 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua