МЕНЮ


2 грудень 2018 - 17:35

Вибираємо приватне домоволодіння?


Сьогодні жителі великих українських міст намагаються вирватися з полону ділових центрів, з гучними дорогами, вічно людьми що біжать та задушливими багатоповерхівками. Їм хочеться спокою та розміреного життя, які може надати будинок за межами мегаполісу. А враховуючи, що більшість приміських селищ мають всі міські блага у вигляді комунікаційних систем та побутової інфраструктури, вони ідеально підходять молодим сім'ям або діловим людям.

Місцезнаходження нерухомості

Шукаючи будинок своєї мрії важливо приділити увагу його розташуванню. Важливо щоб до заміського домоволодіння можна було дістатися на громадському транспорті. При цьому важливо розуміти, чим ближче будова до міської межі, тим вище її вартість, адже за зручності завжди доводиться доплачувати.

Якщо ви рішуче налаштовані купити будинок, ознайомитися з актуальними пропозиціями допоможе зручний каталог на DOM.RIA. Пошуки на DOM.RIA завжди проходять комфортна та безпечно завдяки перевіреним оголошенням. Програма перевірених квартир має на увазі що на кожному об'єкті особисто побував підготовлений інспектор щоб відобразити стан житла камерою з круговим оглядом. Сьогодні сайт DOM.RIA №1 в жорстокій конкуренції на ринку нерухомості. Це досягнуто завдяки постійно інформації що постійно оновлюється.

Тип заміського будинку

Природно ніхто не буде сперечатися, що цегляна будівля буде стояти довше, ніж дерев'яний будинок. Однак дерев'яна споруда дає відчуття домашнього затишку. Довговічністю відрізняються споруди з бруса. А якщо це цілісний брус, то ви будете проживати в екологічно чистій будові з натурального природного матеріалу.

Якщо ви прихильник надійності, то варто розглянути варіанти з каменю або цегли. Такі будівлі не відрізняються екологічністю, зате будуть стояти більше століття. Цегляні будинки за своїми характеристиками безпечні в плані виникнення пожежі та в них не заведуться паразити або цвіль, які часто вражають деревину.

Оцінюємо будівлю на міцність

Щоб з'ясувати якість будови, від якого залежить її термін служби без ремонту не обов'язково бути професійним архітектором. Досить уважніше розглянути наступні елементи:

 • Бетонна основа. Фундамент з цементу не повинен сипатися як пісок або відколюватися шматками. Якщо основа, цегляна, важливо щоб матеріал не розшаровувався. Якщо будинок має підвальне приміщення, перевірте рівень вологості.
 • Прорізи навколо вікон. Якщо будівля з дерева, то воно швидко починає гнити саме під вікнами. Якщо деревина в віконних отворах чиста та суха значить будинок в хорошому стані.
 • Дах – це важливий елемент будь-якої будівлі, що оберігає його від опадів. Щоб визначити стан покрівлі досить потрапити на горище. Якщо на кроквах є сліди цвілі це означає, що незабаром має бути ремонт.
 • Комунікаційні системи. Якщо в будинку іржаві труби водопроводу або чути неприємний запах від забитої каналізації, то краще пошукати інший варіант. Адже ремонт комунікацій завжди витратна та складна справа, що вимагає розкриття підлог та інших супутніх робіт.

Не меншої уваги заслуговує опалювальна система. Переконайтеся, що зі стиків системи опалення нічого не сочиться та не капає.

Документальна сторона питання

Звичайно технічний стан будинку – це важливий параметр при його виборі. Однак законно стати власником будинку без усіх необхідних документів не вийде. Тому обов'язково переконайтеся, що у власника будівлі є така документація:

 • технічний паспорт будинку з поверховим планом;
 • правовстановлюючий документ на нерухомість;
 • довідка про склад сім'ї;
 • документи на земельну ділянку.

Тільки переконавшись у надійності будови та наявності всіх необхідних документів можна бути впевненим, що угода буде успішною.

Як грамотна вибрати будинок за межами міста?

Крім типу будови, його вартості та віддалення від міста, перед покупкою заміського домоволодіння потрібно визначитися з наступними факторами:

 • Хто буде проживати в будинку?
 • Буде це сезонне проживання або цілорічне?
 • Купівля потрібна як інвестиція або для особистого проживання?
 • Вам потрібен повністю готовий до заселення будинок або в плани входить ремонт?
 • Чи будете ви розширюватися або добудовувати ще один поверх?
 • Ви хочете жити окремо або сусіди вам не будуть заважати?
 • Наскільки важлива наявність інтернету та інших сучасних комунікацій?
 • Який стиль будови вам подобається?
 • Чи потрібен вам гараж або його будівництво можливе в майбутньому?
 • Будете ви співпрацювати з агентством або готові до самостійних пошуків?

Важливим критерієм вибору будинку є його розташування на ділянці землі. Це не тільки естетична, а й практична складова. Зазвичай будинок будують ближче до межі ділянки, щоб залишалося більше місця під сад або город. При цьому потрібно пам'ятати, що існують норми відповідно, з якими будівля повинна перебувати на певній відстані від краю ділянки.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34521 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua