МЕНЮ


6 червень 2011 - 17:10

Виборці депутату вдячні


Мешканці багатоповерхових житлових будинків, що на вулиці Куйбишева в Кіровограді, висловлюють слова щирої вдячності депутату Кіровоградської міської ради Олегу Краснокутському за щоденну кропітку роботу із благоустрою нашої вулиці та мікрорайону Новомиколаївки в цілому.

Із обранням Олега Краснокутського депутатом жителі Новомиколаївки здобули гідного представника своїх інтересів у представницькому органі місцевого самоврядування. Олег Володимирович - корінний житель нашого мікрорайону. Тому він, як ніхто інший, знає всі проблеми Новомиколаївки. Щодня Олег Володимирович не на словах, а реальними справами доводить свою турботу про один із найвіддаленіших мікрорайонів Кіровограда. За його сприяння поновлюється зовнішнє освітлення, оновлюються зелені насадження.

Завдяки організаторським збібностям Олега Володимировича на вулиці Куйбишева встановлено нові електричні опори, облаштовано сучасні світильники та поновлено зовнішнє освітлення. На розі вулиць Короленка та Куйбишева побудована зупинка громадського транспорту, під дахом якої люди можуть спокійно очікувати необхідний автобус, захищені від дощу та палючого сонця. Поруч із зупинкою висаджено молоді деревця туї та квіти. Сподіваємося, що після поновлення асфальтового покриття на вулиці Куйбишева, вона знову стане однією з найкращих вулиць мікрорайону.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38385 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua