МЕНЮ










20 лютий 2002 - 18:54

ВИБОРЧІ ДІЛЬНИЦІ ТА ОКРУГИ ЛЕНІНСЬКОГО РАЙОНУ м.КІРОВОГРАДА


ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №1
Виборча дільниця №1
Адмінприміщення ГРЕ-37 (Селище Гірниче, тел.: 24-68-30, 29-19-93, 29-10-20).
Виборча дільниця №2
ЗОШ №22 (Селище Гірниче, тел.: 29-17-22, 29-14-49, 29-08-34).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №2
Виборча дільниця №3 (Масляниківський клуб, вул.Микитенка, 4, тел.: 24-34-67).
Виборча дільниця №4 (ЗОШ №33, вул.Микитенка, 34, тел.: 22-46-93).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №3
Виборча дільниця №5 (Центр технічної експлуатації сільських з’єднувальних ліній (ТУРМС), вул.40 років Перемоги, 106-а, тел.: 24-16-95, 24-33-35).
Виборча дільниця №6 (ЗАТ “Імперія С”, вул.Верхня Пермська, 88, тел.: 24-33-95).
Виборча дільниця №7 (Дитячий садок №19, вул.40 років Перемоги, 2, тел.: 24-44-14).
Виборча дільниця №40 (Медико-санітарна частина №1, вул.Салганні Піски, тел.: 24-28-09, 24-28-74).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №4
Виборча дільниця №8 (Дитячий садок №72, вул.Фортечна, 2З-а, тел.: 24-28-59).
Виборча дільниця №9 (ЗОШ №7, вул.Г.Шумілова, 30,тел.: 24-39-61).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №5
Виборча дільниця №10 (ЗОШ №16, пров.Фортечний, 7, тел.: 23-02-12, 22-14-05, 24-95-24).
Виборча дільниця №47 (Клуб ремонтних автомайстерень №1).
Виборча дільниця №48 (Клуб ремонтних автомайстерень №2).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №6
Виборча дільниця №11 (ЗОШ №12, вул.50 років Радянської Армії, 9, тел.:24-78-41).
Виборча дільниця №12 (Адміністрація ПМК-37, вул.Родімцева, 24, тел.: 24-08-00).
Виборча дільниця №17 (ЗОШ №1, вул.Таврійська, 29/32,тел.: 22-25-21).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №7
Виборча дільниця №13 (ЗАТ “Текстпром”, вул.Херсонська, 10, тел.: 22-36-12 (прохідна), 22-76-21 (прийм.).
Виборча дільниця №14 (ЗОШ №30, вул.Свердлова, 97, тел.: 22-08-12).
Виборча дільниця №41 (Психоневрологічний інтернат, вул.Чернишевського, 36, тел.: 22-08-86).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №8
Виборча дільниця №15 (ЗОШ №2, вул.Новгородська, 41, тел.: 24-02-60).
Виборча дільниця №16 (Поліклініка 3-ї міської лікарні, вул.Кропивницького, 22, тел.: 24-08-17).
Виборча дільниця №46 (Обл-онкодиспансер, вул.Ялтинська, 1, тел.: 24-38-73).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №9
Виборча дільниця №7 (ЗОШ №1, вул.Таврійська, 29/32, тел.: 22-25-21).
Виборча дільниця №12 (Ад-мінприміщення ПМК-37, вул.Родімцева, 24, тел.: 24-08-00).
Виборча дільниця №18 (Кіровоградський обласний центр післядипломного навчання працівників АПК, вул.Покровська, 73, тел.: 22-34-05, 24-89-15).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №10
Виборча дільниця №19 (Державне підприємство “Кіровоградгаз”, вул.Володарського, 67, тел.: 22-24-11).
Виборча дільниця №20 (ЗОШ №24, вул.Тимирязєва, 85, тел.: 22-94-57, 22-56-10).
Виборча дільниця №21 (Державна механічна майстерня управління хлібопродуктів, вул.Кірова, 83, тел.: 22-87-18).
Виборча дільниця №45 (Обласна дитяча лікарня, вул.Преображенська, 79/35, тел.: 24-37-11).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №11
Виборча дільниця №22 (Управління ЖКГ ОДА, вул.Кірова, 53/64, тел.: 24-44-74).
Виборча дільниця №23 (Кінотеатр “Зоряний”, вул.К.Маркса, 27, тел.: 22-17-30 (дир.), 22-08-56 (контр.).
Виборча дільниця №43 (3-я міська лікарня, вул.Леніна, 35/45, тел.: 24-44-66, 24-45-71).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №12
Виборча дільниця №24 (Територіальний центр, вул.Кропивницького, 106, тел.: 24-29-96).
Виборча дільниця №25 (Кіровоградський колегіум, вул.Володарського, 2, тел.: 24-98-25).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №13
Виборча дільниця №26 (Міський будинок культури ім.Компанійця, пл.Кірова, 1, тел.: 24-98-83).
Виборча дільниця №62 (ЗОШ №4, вул.Калініна, 38, тел.: 24-28-72, 24-27-97).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №14
Виборча дільниця №27 (Будинок вчителя, вул.Леніна, 20, тел.: 22-65-71, 22-38-70).
Виборча дільниця №28 (Учбовий корпус Кіровоградського педагогічного університету, вул.Шевченка, 1, тел.: 22-18-34 (пр. рект.), 24-08-64).
Клуб будівельного управління №1.
Клуб будівельного управління №2.
Клуб будівельного управління №3.
Виборча дільниця №42 (Пологовий будинок №2, вул.Щорса, 1, тел.: 27-02-96).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №15
Виборча дільниця №29 (Дитячий садок №46, вул.Луначарського, 9/3, тел.: 22-45-73).
Виборча дільниця №30 (ЗОШ №34, просп.Комуністичний, 16, тел.: 24-17-66).
Виборча дільниця №31 (Комерційний технікум, вул.Василини, 5, тел.: 24-94-70).
Виборча дільниця №44 (Облтубдиспансер, вул.Єгорова, 25/2, тел.: 22-57-57).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №16
Виборча дільниця №32 (Кіровоградське медичне училище, просп.Комуністичний, 16, тел.: 24-94-14).
Виборча дільниця №33 (Гуртожиток медичного училища, пров.Лісний, 4, тел.: 24-52-44).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №17
Виборча дільниця №34 (Музична школа №2, вул.Маланюка, 4, тел.: 22-09-21).
Виборча дільниця №35 (ЗОШ №26, просп.Комуністичний, 21, тел.: 22-17-94).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №18
Виборча дільниця №36 (Гуртожиток педуніверситету ім.Винниченка, вул.Полтавська, 37, тел.: 22-96-68).
Виборча дільниця №37 (Гуртожиток педуніверситету ім.Винниченка, вул.Полтавська, 35, тел.: 24-35-13).
ВИБОРЧИЙ ОКРУГ №19
Виборча дільниця №38 (Підлітковий клуб “Моноліт”, вул. Полтавська, 32, тел.: 24-37-52 (пр.), 24-96-19 (нач.)).
Виборча дільниця №39 (Гуртожиток технічного університету, вул. Полтавська, 73, тел.: 22-56-09).



Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 



pgt 0.38919 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua