МЕНЮ


1 липень 2010 - 18:31

Вибори до місцевих рад призначені на 31 жовтня


За відповідне рішення проголосували 247 депутатів.

З них від Партії регіонів проголосували 169 депутатів, з БЮТ - 20, НУНС - 9 КПУ - 26, Блоку Литвина - 19, позафракційних - 4.

Згідно із постановою ЦВК має в установленому законодавством порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення цих виборів за рахунок коштів Держбюджету.

Уряд має в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок коштів Держбюджету.

Перед цим депутатів від НУНС Юрій Ключковський заявив, що ці вибори знову "вносять хаос".

Так Ключковський висловився за необхідність спочатку прийняти зміни до Конституції, які б дали можливість одночасно проводити вибори на місцях, бо в деяких регіонах така дата порушить норму,я кою встановлений строк повноважень депутатів міських рад.

Водночас спікер парламенту Володимир Литвин повідомив, що на погоджувальній раді голові комітету Сергію Міщенку було запропоновано пдготувати проект змін до конституції і проголосувати його 226 голосами до канікул

"А восени повернемось до нього для прийняття кілкістю не менше 300 голосів", - сказав Литвин.

Українська правдаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39754 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua