МЕНЮ


5 липень 2013 - 11:12

Вибрати ресторан можна буде онлайн


У травні цього року до законодавства України внесено ряд змін щодо перебування в закладах сфери розваг та ресторанного господарства дітей до 16 років. Зокрема, визначено, що неповнолітні особи можуть знаходитися у вищезазначених закладах після 22-ї години лише в супроводі дорослих. Також діє Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, яким забороняються гучний спів, вигуки, користування звуковідтворювальною апаратурою після 22-ї години.

Про ці норми закону, а також про необхідність дотримання санітарного стану на літніх торговельних майданчиках нагадали керівникам кіровоградських закладів ресторанного господарства на семінар-нараді, яка відбулася у міській раді. Провела її начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Тетяна Бєлова. Участь у нараді також взяли представники кримінальної міліції у справах дітей, міжрайонного управління головного управління держсанепідслужби України в Кіровоградській області та міської спеціалізованої інспекції.

На нараді йшлося про порушення, виявлені у закладах ресторанного господарства, що стосувались дотримання санітарних норм, та про те, яких заходів вживають для їх усунення керівники цих закладів. Висловлювалися нарікання на незадовільний стан територій біля деяких ресторанів та кафе, їх засміченість та необлаштованість. Зараз стоїть переважно спекотна погода, яка сприяє поширенню різноманітних інфекцій через неприбране сміття, тому потрібно постійно дбати про чистоту території.

Тетяна Бєлова озвучила ряд проектів, що запроваджує міська влада, і які мають сприяти розвитку сфери ресторанного бізнесу обласного центру. Так, пропонується розміщувати на сайті міської ради у відповідному розділі “Торгівля” вичерпну інформацію про ресторани, кафе та заклади сфери розваг, щоб туристи або жителі міста могли детальніше ознайомитись з їх інтер’єром, кухнею, пропонованими послугами, рівнем обслуговування.

– У нас є й інші задуми щодо реалізації онлайн пропозицій у закладах сфери розваг та ресторанного господарства в таких проектах, як “Єлисаветград – креативне місто”, – зазначила Тетяна Олександрівна. – Адже ці сфери діяльності місцевого бізнесу є визначальним чинником у справі залучення туристів до нашої степової столиці, створення тут найсприятливіших умов для розвитку туристичної галузі. Якщо ми таким чином пропагуватимемо заклади ресторанного господарства, то зміниться про них думка і у кіровоградців. Не секрет, що більшість містян сприймає відповідні об’єкти, як у народі кажуть, генделиками, що дискредитує і керівників відповідних закладів, і колективи, котрі в них працюють. Потрібно прищеплювати відповідну культуру перебування в кафе або ресторанах, сімейного відпочинку в них. І в Кіровограді є такі заклади, які можуть запропонувати дійсно високоякісне обслуговування відвідувачів, а ті, хто не “дотягує” до такого рівня, повинні докласти максимум зусиль, аби підвищувати якість своєї роботи.

Отже, вже у вересні – жовтні цього року буде започатковано даний інтернет-проект, і приємно відзначити, що ряд керівників ресторанних закладів відразу відгукнулись на ці пропозиції, запропонували свої ініціативи. Насамперед, були озвучені пропозиції розміщувати на сайті й вакансії, які є на тому чи іншому підприємстві, рекомендаційних листів щодо кухарів, які там працювали тощо.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36776 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua