МЕНЮ


29 квiтень 2013 - 13:24

Виділено додаткові кошти на ремонт доріг та будівництво спортивного майданчику


Також Кіровоград як переможець щорічного обласного конкурсу «Населений пункт Кіровоградської області найкращого благоустрою» отримав субвенцію з обласного бюджету в розмірі 75 тисяч гривень. Крім того, виділено 900 тисяч гривень субвенції з державного бюджету на на фінансування реформування системи надання адміністративних послуг.
Досить тривалим виявилось обговорення положення про порядок встановлення режиму роботи підприємств торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Кіровограда. Даний проект положення вже кілька разів депутати відправляли на доопрацювання, не був він прийнятий в цілому і цього разу.
На цьому ж сесійному засіданні депутати внесли зміни до ряду галузевих програм, затвердили положення про Кіровоградський міський фонд охорони навколишнього природного середовища, звільнили інвалідів І та ІІ груп по зору на 50 відсотків від абонентської плати за користування телефоном та ухвалили рішення про надання одноразової грошової допомоги громадянам міста. Внесено зміни до рішення міської ради «Про структуру, загальну чисельність та штати апарату Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Кіровоградської міської ради», в результаті в кількох управліннях міської ради буде скорочено кількість працюючих, а в юридичному відділі кількість штатних одиниць збільшено з 8 до 12, завдяки чому він отримує статус управління. На одну штатну одиницю збільшиться й управління економіки міської ради.
Розглянувши наостанок кілька земельних питань, депутати завершили свою роботу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38067 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua